Ogolne problemy z FF

Dziwne. Co chwile nie mogę kliknąć na jakiś link bo nic się nie dzieje.

Nieraz wogole nie mogę włączyć Firefoxa bo nic się nie dzieje.

Wogole nie wiem co się dzieje :slight_smile:

Możecie coś poradzcić ?

Cóż u mnie lisek tez ma taką schize czasami pomaga mu to:

Alt + ctrl +del i tam w procesach wyłączyc firefox.exe i ponownie uruchomic FF i wtedy działa juz

Co do reszty problemów to nie instalowałes moze jakiejś wtyczki ostatnio moze to ona to powoduje… proponuje odinstalowac wszystkie wtyczki które masz zainstalowane i pokolei instalowac i psrawdzc stabilnośc :wink:

Jaka wersja FF ??

Odinstaluj, pokombinuj z rozszerzeniami, które ostatnio instalowałeś i które mogły namieszać. Zobacz, jak przeglądarka zachowuje się w Safe Mode.

Ostatecznie, usuń Fx poprzez Panel Sterowania | Dodaj/Usuń (uprzednio robiąc ewentualną kopię danych MozBackup) i usuń katalog Mozilla Firefox z Program Files oraz cały katalog znajdujący się w X:\Documents and Settings[nazwa usera]\Dane Aplikacji\Mozilla i stamtąd usuń katalog Firefox.

Mi co jakiś czas wyskakuje że “dokument nie zawiera żadnych danych”, pomaga ponowne kliknięcie w link.

Stoow , możesz ew. zrobić to:

http://mozillapl.org/forum/about-14577. … ht=zawiera

To jest raczej bug Firefoxa, albo dzieje się tak, gdy się łączysz przez proxy, zainstaluj najnowszą wersję programu, jeśli nie masz.

Dzieki Boczi :slight_smile: To musi byc błąd FF bo przez proxy się nie łączę a wersję mam 1.0.6, zresztą mam to w każdej wersji.