Ogolne spowolnienie systemu, problemy z FF itp

Od jakiegos czasu caly system bardziej ‘muli’, w firefoxie co mnie najbardziej irytuje - mimo, ze mam zaznaczone zapamietywanie hasel, akceptacje cookies itp - nie ‘loguje mnie na stale’ na zadnej z www jak mialo to miejsce wczesniej, czyli np wchodzac na gmail.com - nie jestem zalogowany, fakt - w formularzu do log inu pojawia sie moj nick i pw ponizej, ale odznaczona jest opcja ‘zapamietuj’ czy tam ‘zaloguj automatycznie’ - mimo, ze za kazdym razem na upartego ja zaznaczam - i tak jest na kazdej www, wlacznie z tym forum. Ogolem cos grubszego chyba ‘zlapalem’ bo powoli mulenie ingeruje mi we wszystko… msy tez mi skacza juz czasem do 600 a nigdy to miejsca nie mialo… Wklejam loga z hijacka

Co do services itp - mam 2 windowsy xp na dyskach, posiadam dyski C i D i pewnego razu sformatowalem nie to co trzeba i windows zamiast na c instalnal mi sie na D, tak wiec ogolnie moj ‘dzialajacy’ os znajduje sie w:

D:/WINDOWS/ (XP w wersji pro)

Usuń w HT. Pobierz ComboFix i uruchom

viewtopic.php?p=1170959#p1170959

Log daj na www.wklej.org a w poście link do niego.

Podczas pobierania i skanu ComboFix’em wyłącz antywirusa i zapory.

http://wklej.org/id/83449/

Skopiuj i wklej do notatnika:

zapisz jako CFScript.txt (zapisz tak, by ikonka CFScript.txt była obok ikonki ComboFix.exe) następnie przeciągnij i upuść ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe.

Rozpocznie się usuwanie, potem dajesz log z usuwania Combofix

Zmiana zasad wklejania logów na forum - viewtopic.php?f=16&t=253052

Proszę pobrać i użyć Malwarebytes’ Anti-Malware

Wciskamy Skanuj , wybieramy dyski do skanowania i Rozpoczynamy skanowanie , na końcu wciskamy Usuń zaznaczone jak będą i Ok  :wink: