Ogólnie o telefonie LG B2050

Witam :smiley:

Niedawno spotkałem się z telefonem LG B2050 i w związku z tym mam kilka pytań co to tego telefonu:

  • czy ma on Javę (niektóre źródła podają że ma, inne ze nie ma)?

  • ile telefon ma pamięci wewnętrznej (niektórzy podają 1,5 mb, inni 2,5 mb)?

  • ile trzyma bateria (niektorzy mówią że 5 dni, inni 3 dni)?

  • gdzie można dostać kabel do połączenia z kompem?

Z góry dzięki za odpowiedź - pozdrawiam

Google nie gryzie. Proszę bardzo

Chyba wszystkie odpowiedzi na twojepytania

http://gsmcenter.pl/telefony.php?d=11&id=1696

Chodzi mi o opinię uzytkowników (posiadaczy tego telefonu), bo różne strony podają różne informacje :?

witam dopiero kupilem ten telefon a wiec o to co pytasz ma się w następujący sposób .Komóreczka ma 1,5MB pamieci ładny kolorowy wyświetlacz, używajac ma sie wrażenie że jest to kopia samsunga C110 nawet ładowarka jest taka sama kabel powinien podejść taki sam jak do samsunga przynajmniej wtyk jest identyczny malutki lekki.Co do baterii to nie wiem jeszcze bo dopiero sie formatuje ale na fabrycznym naładowaniu wytrzymał mi około 3 godzin intensywnej zabawy a była tylko jedna kreseczka :] wiec wróże mu ze powinna wytrzymać dość długo oczywiście w zależaności ile korzystasz.Denerwujące jest trochę wolne menu ale nie jest tragiczne tylko wymaga przyzwyczajenia :slight_smile: ogólnie fajna komóreczka z mms wibrą javą 2.0 40 tonową polifonią.Ogólnie komóreczka dla mało wymagających użytkowników wręcz idealna brakuje tylko portu IRDA. U mnie służy on głównie do dzwonienia wiec aparat i inne podobne bajery są mi nie potrzebne stad to jest idealny kom dla mnie :slight_smile: jedynie mógłby mieć wieksze klawisze.pozdrawiam i życzę milego użytkowania

Mam pytanie moja siostra posiada LG B2050 no i jest problem z siecia …ma telefon w erze no i gdy ja albo ktoś inny probuje sie do niej dodzwonić to łapie nas poczta głosowa i to zawsze dlaczego tak jest i jak to usunać? Moja siostra może dzwonic do każdego ale jak my chcemy oddzonić to nie da rady bo sie poczta głosowa włącza. (tez mam telefon w erze)

@Midast Żeby wyłączyć pocztę to wpisujesz ##002# i zadzwoń.

LG B2050 ma wadę wyświetlacza (nie wszystkie oczywiście, ale dużo), objawia się plamą na środku wyswietlacza, u mnie dość sporo już poszło na serwis.

java jest po zmianie oprogramowania i gry też działają oczywiście te z innych modeli LG

luknijcie tu

http://www.lgmobile.pl