Ogramy problem z starym kontem gg i gmailem drive

(Pyra20) #1

1 mialem kiedys pewien nr gg, lecz z przyczyn technicznych musialem zalozyc nowy, i teraz od kilku dni, u moich kumpli ktorzy mieli ten stary nr ktos siedzi, wlamal sie na niego albo cos, bo polowe bardzo waznych kontaktow stracilem do dzis i ich nie odzyskalem a polowe mam i nie wiem co mam zrobic z tym, Ci ludzie mnie znaja i nie chce zebym pozniej mial prz… z tego powodu

najlepsze jest to ze na 2 starych nr moich ktos siedzi i ten ktos mnie zna co ja moge zrobic ?

2 jak instaluje sterowniki do wirtualnego dysku gmaila to mi pisze ze brakuje 1 pliku i nie dziala mi to poprawnie i nie wiem czy wszyscy tak maja czy ja tylko - sciagnolem to dzis z vortalu …

sry za bledy itd ale jestem bardzo zdenerwowany z powodu starego nr gg bo bardzo wazne dla mnie

(aju) #2

=> Jeśli się nie logolowałes 3 miesiące na konto to ten numer przepadł ==> został dodany jako nowe zwykłe konto do założenia przez kogokolwiek przez tem gg. Osoba siedziąca teraz na Twoim gg nie ma pojęcia iż należał on kiedykolwiek do Ciebie, nie ma Twojej listy kontaktó itp.

=>jesli się logowałes w przeciągu 3 miesiecy to rzeczywiście ktoś się na to konto włamał. Powinieneś jak najszybciej poinformować zespół gg o tym fakcie a znajomych uprzednio uprzedzić aby po prostu zignorowali tamto konto :mrgreen: .

1. Z ciekawości ściągłem i zainstalowałem i muszę ci powiedzieć iż mi wszystko działa. Spróbuj ściągnąc archiwum gmaildrive z vortalu jeszcze raz. Rozpakuj wszystko do jednego folderu i uruchom plik instalacyjny. Powinno działac.

Jeśli nie to podaj nazwę brakującego pliku -> możliwe iż to cos z windowsem :slight_smile:

(Pyra20) #3

2 - sciagnolem jeszcze raz i jest ok

1 - nie logowalem sie pol roku, ale jezeli od 2-3 dni ten nr stal sie dostepny i kumple i kolezanki mi mowia ze ich obrazam na tym nr to jak to mozliwe ?

stworzylem new nr i ten kolo mi mowi ze mnie zna ;/

(Saab) #4

Znajomi jak włączają gg to widza Twój stary nr. i piszą a On nie wie kto pisze więc ich może obraza . Musisz powiadomić znajomych o nowym numerze , lub zapytac się ich z jakiego nr. są obrażani i do gościa napisać !!

(Pyra20) #5

juz to robilem

ale jak pytam tego kogos czy znam ‘pyre’ mowi ze zna

a oni zagaduja normalnie do nich a on odrazu po nich jedzie ;/

(aju) #6

Ten koleś na 100% się nie włamał na to konto. Ono jak wspomniałem zostało usunięte przez team gg ze względów nieregulaminowych i ktoś normalnie załozył konto. Znajomi zobaczyli iż stałeś się (tzn. tamtem facet na koncie) dostępny i piszą do niego. A on sobie jaja robi i tyle :!:

Musisz pogadać ze znajomymi jak się sprawa ma, innego wyjścia tu nie widze. Niestety takie sytuacje się zdarzają

(Pyra20) #7

no ale sek jest w tym ze kiedys cos tam mi sie stalo i polowe listy stracilem i nie mam jak powoadomoic tamtej polowy …

ok dzieki za pomoc aju