"Ograniczenie lub brak łączności" problem z siecią radiową

Witam. Dzisiaj pojawił się problem z siecią radiową. Nie mogę nic robić, strony się nie ładują. Do tej pory było dobrze. Proszę o szybką pomoc, ponieważ muszę korzystać z komórki.

Witam,

Resetowałeś już router? Jeżeli tak to sprawdź czy jesteś poprawnie podłączony do niego (rozłącz i połącz najlepiej)

Sprawdź czy internet na kablu działa , może to być awaria.

Internet mam podłączony od razu do karty sieciowej. Kartę wyjmowałem i wsadzałem i dalej to samo.

Ale masz jakiś router w domu? Czy jest to net typu “Blueconnect” , “iPLUS” ?

Jest to normalna radiówka przez antenę. Gdy biorę napraw wyświetla coś takiego “system windows nie może zakończyć naprawiania problemu, ponieważ nie można ukończyć następujących czynności: Odnawianie adresu IP” Nie mam żadnegoi routera odrazu do sieciówki.

Jak dla mnie to coś u dostawcy (jeżeli taki istnieje). Spróbuj tam zadzwonić.

Miałem tak pare razy gdy korzystałem z WI FI i to była wina routera który był totalnie zepsuty (jak się potem okazało). Łączył mnie , ale nie wczytywał stron.

Oczywiście może być coś z twoim odbiornikiem , kablami itp. Musiałbyś wszystko posprawdzać.

Ostatnio miał coś zwalone przez burze. Dzisiaj zadzwonię. Dzięki za pomoc :slight_smile:

Właśnie burza zwaliła mi router. 100% że to przez to.

Czyli wina leży po jego stronie. Ostatnio nawet mnie nie chciało z nią połączyć.

Dodane 05.08.2009 (Śr) 14:23

Inci ale kiedyś też tak miałem ale tylko przez 1h nie więcej. Dzisiaj nie ma już 4h ;/.

Może nastąpiła poważniejsza awaria i dostawca usiłuje naprawić sieć?

Jeśli macie “radiówki” to najlepiej spytać się kolegi, który także ma radiówkę u tego samego operatora, i wtedy wszystko będzie jasne. :wink: