"Ograniczenie lub brak łączności" Tp Link WN722N

Witam. Mam problem z tym urządzeniem. Klucz sieciowy jest dobrze wpisany adres fizyczny też,(w ruterze) nie wiem w czym może być problem. Nie przypisuje mi adresu (chyba) ale ta sieć działa na dwóch laptopach. I do tego inna sieć bezprzewodowa działa.(na tym komputerze) Na początku ta sieć działała potem coś się zepsuło. Proszę o pomoc, jeżeli o czymś zapomniałem pisać.(jeżeli ktoś się zaiteresuje tematem) z góry dziękuje.

Jakie szyfrowanie jest włączone na routerze? Próbowałeś połączyć się bez szyfrowania?

Chodzi Ci o klonowanie MAC adresu? Jeśli ISP filtruje MAC, sklonuj ten, który jest dopuszczony do zasobów sieci.

Nie przypisuje Ci adresu na komputerze, czy w routerze? Zrób zrzut ekranu z sekcji status. DHCP na routerze jest włączone? Pokaż zrzut ekranu z ustawień serwera DHCP sekcja DHCP>DHCP Settings. Pokaż również zrzut ekranu z sekcji Network>LAN oraz z sekcji Network>WAN.

Pokaż zrzut z ustawień sieci bezprzewodowej routera, sekcje Wireless>Wireless Setting, Wireless>Advanced Settings, hasło do sieci możesz ukryć lub zmienić, nie jest ono tutaj potrzebne. Na koniec pytanie, próbowałeś resetować router do ustawień fabrycznych i skonfigurować go od nowa?

Napisz jeszcze w jaki sposób otrzymujesz adres IP od dostawcy, jest to adres statyczny, czy przypisywany automatycznie z serwera DHCP? Jest to adres publiczny, czy prywatny? Jeśli nie wiesz czym się rożni adres publiczny od adresu prywatnego (potocznie nazwyane adresami zewnętrznymi i wewnętrznymi), to w tym temacie dowiesz się jak to sparwdzić viewtopic.php?f=15&t=436771

Na koniec jeszcze podaj trochę danych. Uruchom wiersz poleceń, wykonaj poniższe polecenia i wklej tutaj ich wynik.

ipconfig

netsh dump

netsh wlan show networks

netsh wlan show all

route print

tracert dobreprogramy.pl

Pozdrawiam!