Ograniczenie połączenia z internetem

(Koocie17) #1

Witam, chciałem zapytać sie o to jak mozna wylaczyc badz zmienić ustawienia takiej dziwnej rzeczy ktorą mam ustawioną na kompie. Mianowicie posiadam połaczenie kablowe z internetem a gdyż posiadam dwa komputery w domu używam routera do rozdzielenia sygnalu interenetowego. I pewnegodnia gdy kupilismy dzieciom komputer moj kumpel ustawil im taki myk ze wylacza im sie internet o godzinie 22. U nas natomiast jest on ciagle. Ja sie na tym osobiscie nie zbyt znam a ten kumpel wyjchal za granice do pracy... ale dzieciaki proszą mnie ciagle o zniesienie im tego "szlabanu" gdyż nie wyrabiaja sie z odrabianiem prac domowych na zmiane... a nie zawsze mozna skorzystać z naszego komputera...

Czy jest ktos kto pomógłby mi to jakos ustawić / usunąć tylko musi być to takie tłumacznie jak dla początującego komputerowca :slight_smile:

(Golden Finger) #2

koocie92 , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ, inaczej temat zostanie przeniesiony :arrow: do śmietnika

Zapoznaj się TYMI informacjami.

-- Dodane 29.09.2009 (Wt) 21:22 --

Jeśli masz jakiś kontakt do kumpla, niech Ci poda nazwę aplikacji, którą zainstalował na komputerze dzieci.

Być może ta aplikacja ma ustawione hasło do zmiany ustawień, czy do odinstalowania w ogóle, więc kumpel powinien Ci podać, jakie hasło ustawił.

Pozdrawiam

(Koocie17) #3

hasło mam gorzej z kontaktem :confused: jaki rodzaj aplikacji zebym mogl poszukać może po necie i tak u siebie dopasuje co mam

(Golden Finger) #4

Może w takim razie masz zainstalowany Beniamin, który ma funkcje ograniczenia dostępu do Internetu (zarządzenie czasem).