Ograniczenie transferu - program

Witam,

Mam do Was pytanie, może ktoś mi doradzi jakiś program dzięki któremu będę mógł ograniczyć upload i download bezpośrednio na komputerze, który za pomocą routera łączy się z internetem. Niestety router nie oferuje takiej możliwości - a szkoda bo problem miał bym z głowy.

Obecnie zainstalowałem NetLimiter-a jednak w pewnych przypadkach użytkownik może zwiększyć sobie limit, a czasami nawet wyłączyć program i tym samym zapchać sieć.

Szukam programu za pomocą którego można by zablokować możliwość uruchamiania w moim przypadku NetLimiter-a, lub jakiejś alternatywy dla wyżej wymienionego programu, w którym można zablokować dostęp niepowołanym osobom. Zależy mi na tym aby użytkownik komputera nie mógł zmienić przydzielonego mu limitu. Najlepiej gdyby można ograniczyć dostęp do NetLimiter-a lub zainstalować inny darmowy program spełniający powyższy warunek i posiadający możliwość ograniczania łącza, nie potrzebuje zaawansowanej konfiguracji dla poszczególnych programów, wystarczy zwykłe ograniczenie ogólnego transferu dla pojedyńczego komputera.

Może macie jakieś inne sugestie dotyczące rozwiązania mojego problemu.

Z góry dziękuję za pomoc.

Potestuj bandwidth controler

http://bandwidthcontroller.com/

ja miałem wersje 30 dniową pro, tam jest zabezpieczenie hasłem wejścia do programu (który uruchamia sie jako usługa razem z windows) i dość rozbudowane opcje dotyczące limitów, jest chyba możliwość zdalnego kontrolowania programu.

jest też wersja darmowa.

Jak się nie mylę testowałem chyba darmową wersję, zobaczę jednak jeszcze raz. Chciałem zapytać czy w wersji darmowej jest możliwość zabezpieczenia programu hasłem, czy tylko wersja pro oferuje taką możliwość.

Z tego co pamiętam to chyba tak (można ustawić hasło) , przez pewien czas tez używałem tego programu, ostatnio testowałem jednak wersje 30-dniową, która jest bardziej rozbudowana.