Ograniczenie użytkownika do podglądu plików administratora i historii przeglądarki

Witam ! :) 

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora.  Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”,  “help”,  “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Ustaw hasło na Admin i nikt nie będzie podglądał Twoich plików bez podania hasła.

nie w tym rzecz, bo mam hasło na adminie i nikt bez niego nie wejdzie.

 

Jak na adminie instaluje jakiś program lub przeglądam przeglądarkę, to nie chce, aby inny użytkownik komputera na innym koncie mógł widzieć to co robiłem.

To trochę dziwne bo każdy user powinien móc używać programu zainstalowanego na kompie ale nie powinien móc podglądać co inni robili.

Niektóre przeglądarki mają tryb Incognito(prywatny), który nie zapisuje danych na dysku o przeglądanych stronach.

A jeśli używasz FF to możesz doinstalować https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/askforsanitize/?src=api

Dobra, coś mi się w OS zwiesiło czy coś… jest już ok :wink: przepraszam, za nie potrzebny temat