Ograniczenie wielkości pliku

Poszukuję programu który umozliwi mi ograniczenie wielkości folderu do np. 300 MB… Jest cos takiego?

Pierwszy raz słyszę o czymś takim :shock:… Ale chodzi Ci o kompresje w folderze czy co :?:

Chodzi o to aby folder nie przekracał danej wielkości, niespotkałem się z takim programem. :frowning:

Proszę zmienić temat na konkretny, opisujący problem

Może tak… Używam CesarFTP i oczywiscie kazdy uzytkownik wrzuca pliki do swojego folderu a ja chce ograniczyć maxymalna ilosc miejsca zajetego przez pliki wrzucone przez tego uzytkownika… W tym CesarFTP znalazłem niby coś w “Misc” “Max Kb/s” i niby ograniczam ale jak robie 1024 kb czyli 1mb to wrzucam 10 mb i nic…

Więc albo potrrzebuję programu albo innego sposobu na ograniczenie… Może mi ktoś pomóc?

Ps. Jak temat wybiega poza dział prosze o przeniesienie!

http://www.hal.trzepak.net/faq/winxp/faqxp.html :slight_smile:

Leon$ przeczytał byś o co prosi autor :? bo troszke nie trafiłeś

Przydatna wiadomość ale to nie to… Przeszukałem google, nic… Pozostaje liczyć, że ktos zna CesarFTP, lub mnie zaskoczy…

Jeżeli ktoś nie rozumie to prostuje:

“Używam CesarFTP i po zalogowaniu i połączeniu np. TotalCommanderem wrzucamy pliki do konkretnego folderu. Chcę ograniczyć miejsce możliwe do zajęcia przez użytownika tak aby np. nie miał mozliwosci wrzucenia plików o większej łącznej “masie” jak 300 MB i chce to zrobić czy to przez osobny program czy przez CesarFTP. No mam jeszcze zainstalowane WebServ i wnim domyślnie CesarFTP, może on ma taka mozliwość.”

Mam nadzieję, że wszystko jasne.

//Dog

Złączono Posta : 26.05.2006 (Pią) 21:19

Sorki ale naprawdę mi zależy!! Może mi ktos pomóc?? !!