Ograniczona łacznosc

Chicalbym dowidziec sie jak moge (mam liveboxa) zabezpieczyc sie przed ludzmi lamujacymi sie do mojego systemu i czy jest mozliwosc jakiegos odnalezienia tej osoby jesli moge sie jakos dowiedziec kto mnie szpieguje to bardzo prosze o pomoc z gory dziekuje za porady.

Dodane 18.03.2009 (Śr) 8:03

sadze ze ktos mnie szpieguje poniewaz w gg nie wyswietla mi opisow, na naszej-klasie gdy chce wpisac haslo przeskakuje do pola z loginem, i najgorsze to chyba tkorys z moich kumpli co rozkminilem po nie ktorych sytuacjach ale chcialbym sie upewnic czy to on

czy jest jakaś możliwość zaszyfrowania mojego łącza?? tak aby nie można było się włamać i jak mogę odnaleźć osobę która mnie szpieguje?? i przy okazji jak usuwa się nie potrzebne posty=)

Komz , możesz użyć proxy, i jakiegoś pakietu do ochrony przed atakami z neta, ja polecam Eset Smart Security.

Co do tej osoby, jak Cię szpieguje?

A co do postów napisz do moderatora…

Komz ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

google I jedziesz, ja bym się ograniczył do ustawienia długiego hasła wygenerowanego specjalnym generatorem, szyfrowanie WPA w górę.