Ograniczone łącze po podłączeniu modemu do routera

Kupiłem router cerberus wifi 802.11g Lite P 6381-0 , na początku było wszystko okej , wszedłem w jego IP i pozmieniałem było okej, lecz pewnego razu namieszałem tam dość mocno . I mój problem polega na tym że chcę podłączyć router kablem do komputera stacjonarnego, i korzystać na laptopie, oraz telefonie . Lecz gdy podłączam kablem z modemu do WAN, a następnie drugim kablem pod nr 1 do mojego komputera, wyskakuje taka mala informacja na dole po prawej stronie, że to łącze jest ograniczone i jest przy tym taki żółty trójkącik, a w nim wykszyknik . Bardzo bym chciał to zrobić, aby mi działało na komputerze stacjonarnym, laptopie, oraz telefonie . Pozdrawiam

Możliwe, że twój dostawca filtruje MAC adresy, sprawdź czy w routerze masz opcję klonowania adresów MAC (po ang. MAC Clone lub podobnie).

Pozdrawiam!

Tzn powiem tak, nie moge wejsć nawet w ustawienia rutera :expressionless: . Musi być połączenie z internetem .

Zresetuj go do ustawień fabrycznych, zaloguj się i sprawdź czy jest opcja klonowania MAC adresu. Jeśli takiej opcji nie ma, twój dostawca musi dopuścić MAC routera do sieci zamiast MACu twojej obecnej karty sieciowej.

Pozdrawiam!