Ogromny problem ze sterownikami do HD 2600XT

Mam tę kartę w wersji AGP i nie umiem znalezc do niej odpowiednich sterowników. Sterowniki zmienialem chyba z 30 razy i dalej mam problemy. Włączam gre to albo odrazu wywala mnie do pulpitu i pisze cos ze VPu Recover musiał zresetowac procesor graficznya albo mam artefakty w grach. MIalem juz chyba wszystkie Ati cxatalysy i OMEGI ale nie dzialaja one dobrze na AGP. Kto ma tez HD 2600XT niech napisze jakich sterkow uzywa i czy mu dobrze dzialają.

Też mam tą karte tylko ze w wersji PRO i żadne stery mi nie działały, miałem tylko artefakty i poprostu oddałem do serwisu żeby mi wgrali new bios :x

HD 2xxx na AGP są tak spaprane, że nie wiadomo, czy kiedykolwiek będą działały porządnie.

Wyjaśniam wszystkie problemy z kartą ATI HD 2600 XT AGP

Moja karta to sapphire hd 2600 XT 512 mb ddr3 AGP , po zakupie wraz z kartą otrzymałem sterowniki catalyst 8.42.

Mój sprzęt na którym ta karta pracuje to

PROCESOR : pentium 4 2.66 ghz

PŁ. główna : ms 6585 sis

pamięc ram : 1.75 ghz ddr 3200 ( pc 400)

zasilacz 350 watt nie firmowy ( najzwyklejszy jaki można zakupic do 40 zł)

windows xp

Po wymontowaniu mojej starej karty radeon 9550 i zamontowaniu świeżego zakupu zaczeły się problemy , no nie na samym początku .System normalnie uruchomił się i co jedynie mi zostało to zainstalowac sterowniki które otrzymałem wraz z kartą . Gdy doszło do uruchomienia ponownie no właśnie komputer nie uruchomił się ( zawieszał się) .

Postanowiłem zainstalowac system na nowo - pomogło. Wszystko chodziło ładnie żadnych zwisów itp . Ale powstał następny problem - oczywiście gry . Zle wyświetlana grafika 3d , jakieś piksele , artefakty , kwadraty .

3d mark 2003 za samolotami zamiast snuc się ciemny dym to leciały czarne kwadraty , podobne efekty występowały w grach.

Wgrywanie innych sterowników ( starszych catalyst i omega nie pomagało)

UWAGA !!

Natrafiłem w internecie na poprawkę do sterowników CATALYST 8.4 w zwyż i ta poprawka najprawdopodobniej jest przeznaczona od wersji catalyst 8.4 tylko i wyłącznie dla kart na port AGP

zainstalowałem 31 mb poprawki do catalyst i śmiga wszystko jak należy. Grafika jest wyświetlana prawidłowo , wszystko działa super . Polecam

niestety nie pamiętam adresu tej strony skąd ściągnołem poprawkę ale mam ją na dysku mój nr GG 1312131

Ati HD2600xt na AGP w porównaniu do radeona 9550 to demon prędkości polecam tę kartę z nowymi sterownikami Catalyst 8.42 i poprawką wszystko działa jak należy

na moim sprzęcie w 3dmark 2003 karta osiągneła 7810 punktów , przydałby się lepszy procesor ale i tak jest OK :smiley:

W dniu 22.05.2008 , o godzinie 16:41 został dopisany post przez djpiotrs

Hej ludzie to znowu ja podaję adres do tej poprawki do sterowników na kartę HD2600XT AGP :

http://support.ati.com/ics/support/defa … Cbr%20/%3E