Ogromny problem

(Piotrekjunior) #1

Mam problem! !!

(Jablek 88) #2

widocznie masz piraty 8)

(Wolin) #3

Jeśli wyskakuje Ci okienko a w treści jest coś powiązane z PING-iem to znaczy, że masz albo za słabe łącze albo po prostu, mówiąc slangiem graczy, masz LAGA. Ale także jeśli mówisz, że masz piraty to musisz posiadać orginalny SERIAL KEY a tekże orginalną gre. Co tu dużo gadać na piratach se nie pograsz i wstydź się :!: :!: :!:

(boczi) #4

A w jakie gry chcesz grać ?

(Piotrekjunior) #5

MOH, CALL OF DUTY, BATTLEFIELD 1942

(Trebron) #6

Coś widzę, że zaczęto akceptować rozmowy o piratach. Modzi, do boju :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(Dragonlnx) #7

Hoohh ... to nie pograsz jak masz neostrade 100 kbit/s ...

mają troszke duże wymagania ... a tkwq. to nie używaj żadnego programu typu GG, Tlen, Konnekt w czasie grania ... bo mogą one LAGować grę za co dostaniesz BANa. Miałem tak z America's Army -

zostawiłem włączonego Tlena w czasie gry na necie odrazu był lag i ban :frowning:

(lazikar) #8

:o :o :o Nie zapominajcie gdzie jesteście. :?

(Piotrekjunior) #9

CO to jest LAG i BAN?? :o :?:

(Dragonlnx) #10

BAN to cię blokują tak że nie możesz wejsc na określony czas ...

A LAG :?: nie moge się wysłowić w sercu wiem co to znaczy ale nie umiem tego powiedziec :-o

(Magik) #11

LAG - spowolnienie gry, zacięcie się na chwilę.

(Dragonlnx) #12

ojj cos nieprawda ... LAGI są także na hubach w dc ++ itd...

(Magik) #13

Odnioslem się konkretnie do tematu lagów w grach. Dodam jeszcze że przy wyjątkowo dużych lagach moiżesz mieć problem z wbiciem się na serwer albo może cię wyrzucić z gry.

(Damian) #14

Dodam jeszcze że jest to to co dostaniesz,jeśli będziesz zakładał podobne tematy. :evil:

(Piotrekjunior) #15

Dodam jeszcze że jest to to co dostaniesz,jeśli będziesz zakładał podobne tematy. :evil:

(Dragonlnx) #16

Spokoojnie bez sprzeczek .... chłopak nie wiedzial bo nie ma w muzgu słowniczka sieciowego :smiley:

(Damian) #17

W żadnym wypadku nie chodziło mi tu o twoją, jakiegokolwiek stopnia niewiedze komputerową !!

(Piotrekjunior) #18

Sorki ale ja nie wiedzialem ze moj problem wykracza po za regulamin! !!

Wezme to pod uwage na przyszlosc.

Dzieki za wszystkie odpowiedzi! !!