Ogromny spadek FPS

Witam, to jest mój pierwszy temat na tej stronie więc z góry proszę o wybaczenie mi wszelkich pomyłek. 

 

Piszę do Was bo tylko Wy możecie mi pomóc. Opiszę w jak największym skrócie co się dzieje z moim PC (próbowałem już wszystkiego, walczę z tym od 2 tygodni). Byłbym wdzięczny ogromnie za pomoc.

 

Nagrywam na YouTube (gry) nie są to wielkie produkcje, ale ja nie o tym. Nagrywałem spokojnie, aż do pewnego dnia w którym coś na to wygląda się uszkodziło, ale jest to bardzo bardzo dziwny problem. Używam obecnie swojego komputera codziennie, gram w gry i czuje że coś jest nie tak ponieważ komputer głośniej pracuje niż zazwyczaj pracował. Ale największy problem jest wtedy kiedy nacisnę guzik do nagrywania w swoim programie (oczywiście płatny i nie crakowany Mirillis Action).

OGROMNE spadki FPS’ów mnie wtedy nękają. Gry bardzo mi zaczynają mulić i nie da się wtedy w nic naprawdę normalnie zagrać. Nie wiem co może być na rzeczy, ponieważ zrobiłem co tylko mogłem, napisze Wam co już w tym kierunku poczyniłem.

 

-Wymieniona pasta na procesorze (wszystko przedmuchane i czyste)

-Zaktualizowane WSZYSTKIE sterowniki do programów których notorycznie używam

-Program Mirillis Action testowany w wielu wersjach i na każdej jest ten sam błąd (stały kontakt z firmą Mirillis - zapewniają mnie że to nie wina programu, bo jeżeli wcześniej działało dlaczego ma teraz nie działać, tym bardziej na wielu wersjach programu)

-Zamieniłem 2 kości po 2GB każda na 2 kości po 4GB każda w moim PC. Przeszedłem z 4GB na 8GB RAM’u.

 

 

>>>Temperatury procesora i płyty głównej na odpowiednim poziomie. ZAUWAŻYŁEM jednak że karta graficzna łapie duże temperatury w stresie (przed problemem nawet w stresie karta pracowała cicho i nie było problemu ze stopniami). Więc myślę że to może być jakiś problem z Kartą Graficzną.

 

Proszę Was o pomoc, WSZYSTKO czego będziecie chcieli Wam dam. Dokładne informacje każdego podzespołu, jakie tylko pytanie zadacie odpowiem. 

Dołączam ZDJĘCIE (screena)  z podstawowymi parametrami mojego PC.

post-276719-0-04101800-1427919490_thumb.

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Hej,

To jakie temperatury karta osiąga w stresie i w czasie nagrywania? Możesz to sprawdzić, przy pomocy programu GPU-Z bądź HWInfo.

Pozdrawiam,

Dimatheus