Oj ta neos

Mi czasami cos z neo dzieje sie. A raz bylo tak, ze sterownikow nie dalo sie przeinstalowac to wlozylem plyte z xp do napedu uruchom ponownie kompa i nacisnij dowolny klawisz i zainstaluj od nowa system przyczym robie formatowanie dysku, te dluzsze i chop neo jak nowy, a juz myslalem ze cos z plyta od sterownikow od nea.

Sterowniki juz zainstalowane chrzania mi sie po kilku dniach od wiekszego sciagania pliow cos z 300 bm w gore ( niestety mam 126 kb/s :frowning: ) , ale sciagam calkiem dobrze, ale jak przychodzi taki okropny komunikat, ze nie mozna ustanowic polanczeniu lub cos takiego to poprostu zygac mi sie chce na ta neos. :evil: :x

Yoda Man no i co ??

Chciałeś się zwierzyć ??

Też tak miałem. Nie chciało łączyć. Rozłączało… i tak na okrągło. Zainstaluj Linux. Ja tak zrobiłem i jestem szczęśliwy człowiek :smiley:

zainstalowac linuxa aby dzialalo neo? a to dobre… :lol:

po pierwsze wywal aplikacje dostepowa

po drugie zainstaluj program autoconekt

po trzecie zadzown pod infolinie od neostrady i opiepsz kogos ;]

NEOSTRADA TO BADZIEWIE I TYLE WOLAŁ BYM CHYBA RADIOWE ŁĄCZE NIŻ TE BZDURY A JAK JUŻ SIĘ POŁĄCZY TO POŻAL SIĘ BOŻE Z TĄ PRĘDKOŚCIĄ JA MAM KABLÓWKĘ AL BRAT MA NEOSTRADĘ TO TYLKO DO OGLĄDANIA NA ALLEGRO SIE NADAJE MOŻNA ZAPOMNIEĆ BY COŚ POCIĄGNĄĆ Z NETA

yetimar a co Ty chcesz pociągać z neta? :twisted:

pozatym hmm co moze byc takiego czego neostrada nie sciagnie? Pliki ISO od linuxa przejda spokojnie, a inne rzeczy? sa nie legalne :slight_smile: mozesz tylko przegladac strony 8)

A ściaganie oprogranmowania freeware, oraz krążków zapasowych??

jak to co a mało to jest komercyjnych programów? tapet itp. a co jak bym chciał udostępnić swój dysk przez ftp i coś przewalić np u kolegi w innym mieście ja już się u brata przy neostradzie nasiedziałem i BARDZO DZIĘKUJĘ za taką przyjemność za darmo bym nie chciał bo tylko się człowiek nerwicy nabawi

Wyłącz Capsa bo nikt tu nie jest głuchy !!

no OK nie będę się spierał każdy z nas ma trochę racji wiadomo że firmy byle czego nie podłączą ale za to się pewnie płaci ale co do typowego 128 z ograniczeniami transferu nic dodać nic ująć i pewnie też takiego badziewia byś nie chciał

ROTFL!

Czy naprawdę uważasz, że z internetu legalnie ściągać można tylko iso Linuksa?

W takim wypadku nawet kernela do niego nie mógłbyś ściągnąć legalnie.

ja już dziękuję za dyskusję każdy ma prawo mieć swoje zdanie na temat neostrady legalności itp. a co do legalności oby wszyscy byli tacy legalnijak AZPR to wirusów by nawet nie było żyjemy w puszczy a nie w cywilizowanym świecie pozdrawiam wszystkich

oczywiscie ze nie tylko linuxa mozna sicagnac :wink: hehe no ale wybacz, neostrada 128 jest przeznaczona glownie do przegladania stron itp. lekkich rzeczy :!: a nie od zasysania z netu niewiadomo ile GB!

I w tym cywilizowanym świecie mamy kupę syfu na necie na NEO, kablówce i radiówce też 8)

Głupie gadanie, bo co ma piernik do wiatraka :roll:

Każdy ma takie łącze na jakie go stać lub jakie jest możliwe do podłączenia u niego. Dlatego NEO stworzyło różne pakiety i każdy sobie może dobrać według swoich potrzeb. Twój brat chciał mieć 128 to ma 128 i o co kruszyć kopię :roll:

Ja mam w domu łącze stałe o przepustowości 256 za 45 zł i dla mnie to jest optymalne rozwiązanie.

Więc dalej nie wiem po co ta dyskusja ??

the end