Okienko dla wszystkich,a wpis tylko dla osób upoważnionych

Witam.Chciałbym na stronę umieścić dział “opinię”,lecz prawo napisania czegoś miałyby osoby upoważnione,czyli te ,które dokonają zakupu

Stronę robie niestety w html,bo PHP nie potrafię załapać :frowning:

Z góry dzięki

W samym htmlu nie da rady. Jeżeli masz dostęp do bazy danych, to napisanie czegoś takiego to kwestia 10 minut.

PHPu w ogóle nie rozumiem,to jakieś chore,niewiem od czego trzeba zacząć,ale dobra.Trudno,wpisów nie będzie :?

Nic chorego w nim nie ma, zwyczajny język programowania.

Jak nie planujesz się uczyć php to znajdź kogoś kto zna jego podstawy i ma 30 minut wolnego czasu.

A masz może jakiś link,z którego da radę wyciągnąć jakieś informację na temat PHP?

Czy można łączyć stronę HTML z PHP?

Ty naprawdę próbowałeś cokolwiek z php ‘zrozumieć’? Tobie brak elementarnej wiedzy na temat tego czym jest php, w takiej sytuacji nie ma co się dziwić, że dla Ciebie to wygląda na chore. Zajrzyj najpierw na wiki czym w ogóle jest php, a potem poszukaj w google kursu php np. linke (przydatny będzie też manual php)

Właśnie przed chwilą byłem na tej stronie,nic nie pojąłem…

maciulek , trudno żeby w kilka minut pojąć php. Najpierw naucz się dokładnie html i css, a dopiero potem bierz się za coś trudniejszego (php). Swoją drogą według mnie php nie jest trudnym językiem, trzeba go tylko zrozumieć, a tego w kilka minut, godzin, dni … na pewno nie uczynisz.

PS, do php polecam książkę, bo w internetowych kursach jest wszystko tłumaczone ogólnikowo, choć na pewno i z tego da radę się nauczyć.