Okienko listu w poczcie otwiera się w całym oknie

Witam. Od wczoraj mam taki nietypowy problem. Zawsze loguję się na pocztę z onetu przez Firefoksa. Gdy klikam “odpowiedz” lub “napisz list” to zawsze to okienko otwierało się małe, a od wczoraj otwiera mi się na całą stronę. Nic nie mieszałam w opcjach poczty, jak i FF. Sprawdzałam na innym komputerze i tam otwiera się to okienko prawidłowo - czyli nie na całą stronę. Zaś u mnie pod IE również otwiera się dobrze. Co się z tym mogło stać i jak mam to przywrócić? Coś chyba musi być nie tak w samym Firefoksie, że źle to odczytuje. Czyściłam cache, ale to nie pomogło. Restart również.

Proponuje wyczyścić również cookies i pozostałe rzeczy, które można wyczyścić. Możesz użyć http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr … 13061.html

Nie używasz jakiś dodatków związanych z zarządzaniem kartami (np. Tab Mix Plus)? Być może problem leży po tej stronie.

Nie mam żadnych dodatków, a Ccleanera używam co 15 minut.

Zmniejsz okno, zamknij i zobacz ponownie. Czasem tak się zdarza, ale co jest powodem, to nie ma pojęcia.

Zobacz w opcjach - treść - włącz obsługę języka JavaScript - zaawansowane czy nie jest zaznaczona pierwsza opcja.

Nic to nie pomogło - ani jedno ani drugie. :frowning:

Dodane 02.06.2010 (Śr) 18:35

reinstalacja Firefoxa pomogła i rozwiązała problem. Teraz okienka otwierają się małe :slight_smile: Temat do zamknięcia.