Okno zamykania systemu windows

Witam!

Chciałbym właśnie zmienić to okno, lecz nie wiem jak.

Ściągnąłem mały programik, który zamyka system i można ładnie dopasować jego wygląd. Dopasowałem go jak chciałem i wszystko jest pięknie lecz nie wiem jak to zrobić by się uruchamiał jak wcisnę start -> wyłącz komputer.

Z góry dziękuję!

Pozdrawiam!

logonstudio czy jakoś tak… ogólnie masz wszystko o modowaniu takich rzeczy na www.wincustomize.com :wink:

Szczerze to nie o to mi chodziło…

Tym programem można zmienić jedynie sposób LOGOWANIA DO SYSTEMU WINDOWS.

Mi chodzi raczej o OKNO ZAMYKANIA SYSTEMU WINDOWS, te co wyskakuje jak wciśniesz CTRL+F4…

czyli chodzi ci o zwykły ekran logowania, wylogowywania, zamykania, włączania i przełączania użytkowników… :wink:

Korzystanie z klasycznego ekranu logowania

Aby tymczasowo użyć klasycznego ekranu logowania, naciśnij dwukrotnie klawisze CTRL+ALT+DEL na powitalnym ekranie logowania.

Aby skonfigurować system Windows XP do używania klasycznych ekranów logowania i zamykania systemu w każdej sesji logowania, wykonaj następujące czynności:

1. Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Panel sterowania.

2. Kliknij dwukrotnie ikonę Konta użytkowników.

3. Kliknij opcję Zmień sposób logowania lub wylogowywania użytkowników.

4. Kliknij, aby wyczyścić pole wyboru Użyj ekranu powitalnego.

zaczerpnięte z support.microsoft.com

nie mój artykuł

Też nie o to mi chodzi…

Sprobuję to inaczej opisać.

Mam program, który zamyka system windows jest ładnie graficznie odpowiada do mojego “skina” na windowsa.

JEST TO ODDZIELNY PROGRAM.

Chcę go użyć do zamykania systemu windows. Jak kliknę w start -> zamknij system to wyskakuje ten program a nie systemowe okno…

aaa… to inna bajka… chyba nie ma takiej możliwości :wink:

a co to za program ?