Okradanie CMS'a - czyli jak zabrać pare skryptów

Czy jest taka możliwosc aby z CMS’a Post Nuke wyciągnąć skrypty odpowiadające za rejerstrację, panel admina, sondy. Już nie wiem co mam robić. Nie znam się tak na PHP aby sobie to napisać, a mam już ładną strone i tylko brak jej PHP. Może są jakieś inne sposoby ?? help…

inne sposoby = poszuka gotowych skryptów php do logowania etc. albo po prostu zrobic swoja strone jako skin do cms’a

Problem w tym że szukam takich skryptów i szukam, jest ich tak dużo… już się pogubiłem, a nikt mi żadnego nie poleca. Tak naprawdę to mi tylko żalezy na takich aby przy rejerstracji podac numery gg, msn, icq, email. Później inna osoba moze zobaczyć jego numery klikajac na member liście. No i żeby po zalogowaniu pisało Witaj {user}. Ale jakoś jeszcze takiego czegoś nie spodkałem. :frowning: :?

=====================

Proszę zmienić tytuł na konkretny i poprawić błędy. W przeciwnym razie zostaną wyciągnięte konsekwencje.

monczkin

=====================

Już. :slight_smile:

Rolexx

“Wyciąganie” skryptów czyli inaczej modyfikowanie skryptu jest dozwolone jeśli pozwala na to licencja. Musisz sprawdzić na jakiej zasadzie jest udostępniony skrypt.

Jeśli chodzi o twoje drugie pytanie to już słowo kluczowe masz: CMS. Poszukaj na googlach i forum opinii i wybierz najlepszy Ci odpowiadający.

Co do skryptów:

http://www.hotscripts.pl