Okradziony Steam,email

Witam, dzisiaj ktoś włamał sie na mojego steam’a i zmienił hasło, zdążyłem zablokować konto lecz po 20 min włamał sie także na email. Napisałem do steam supportu o tym, ze ktos mi ukradł konto. Lecz nie wiem co mam zrobić z emailem. Jest tam pełno rzeczy do których sie rejestrowałem.Jedynie co zostało mi to ip goscia który zmienił email konta steam. Pomocy

A na e-mailu masz ustawione jakieś metody odzyskiwania hasła? Email na wp, onet czy google?

Jeśli ktoś mu się włamał na konto, to takie rzeczy prawdopodobnie pozmieniał.

Zgłoś się do pomocy technicznej usługodawcy konta pocztowego. Możesz też ewentualnie zgłosić włamanie na policję. Na chwilę obecną pozostaje Ci założenie nowego konta e-mail i zmiana adresu w serwisach, na których rejestrowałeś się na starym e-mailu.

dziekuje za odpowiedź, lecz ten gosc nie daje spokoju. Dzisiaj rano wkradł sie na moj 2 email i zmienił hasła do steam supportu i usuną wiadomosci od steam z jego adresem ip (zdążyłem zapisać). Jedynie uratowało mnie pytanie pomocnicze. Skanuje komputer w poszukiwaniu wirusów czy coś. Mam iść na policje?

Zacznij od debiana live cd, uruchom i z jego poziomu pozmieniaj hasła + metody odzyskiwania haseł. Później idź do naszego działu bezpieczeństwo i utwórz logi wg tamtejszego regulaminu.

debiana live cd - to jakis program? Jeżeli można linka czy jakies nakierowanie.

Podpadłeś komuś?

 

Debian to dystrybucja Linuksa, równie dobrze może być Ubuntu czy Mint. Live CD to odpalanie dystrybucji Linuksa z CD/DVD/USB bez jej instalacji na dysku twardym. W tym przypadku w celu nie uruchamiania Windows gdzie prawdopodobnie masz keyloggera i inne wirusy, które śledzą twoje poczynaniania przez PC.

 

linuxmint.com - dział download.Pobranie pobrazu, wypalenie i odpalenie jako system.

gotowe http://forum.dobreprogramy.pl/kradzie%C5%BC-konta-steamemail-t505284/