Okropny wirus! Jak sie go pozbyc?

Mam poważny problem może ktoś mi pomoże go rozwiązać, a mianowicie polega on na tym ze załapałam jakiegoś okropnego wirusa i nie mam zielonego pojęcia jak sie go pozbyć ;( ten szkodnik rozłącza mi ciągle neta a po resecie kompa ponownie jest, nie pomogło nawet gruntowny format in stalka windowa ;( Kasperski ani avast go nie wykrywa może ktoś miał podobny problem lub zna wyjście z tej sytuacji byłabym baardzo wdzięczna za wskazówki THX :wink: a i jeszcze jedno zauważyłam ze zrobione zakładki usuwają sie ;( H_E_L_P

Jak nawet format nie pomaga to może twoja płyta z systemem operacyjnym, który instalujesz jest zawirusowana (oczywiście dotyczy tylko systemów “oryginalnych inaczej”).

raczej nie ponieważ z tej płyty korzystałam na innych komputerach na których te problemy nie występowały :frowning: ;(

To skoro nic go nie wykrywa i po formacie jest to samo to może to nie wirus, a po prostu router lub modem się pierniczy, ewentualnie u dostawcy coś nie tak?

a co powiesz na to jak podłączam sie laptopem na ten sam net Livebox to na nim net jest a rozłącza mi z kompa ?

prawdopodobne ja tak mialem najpierw raz na jakiś czas potem coraz częsciej potem w ogóle przestał łączyć…