Okrutny problem z myszka :P:P

(Rduch) #1

mam bardzo dziwny problem z myszka...zaczelo sie niedawno...nagle myszka przestala dzialac. Po resecie tez ani drgnela to sobie podlaczam nastepna myszke i juz sie ciesze ze ta zapasowa dziala :wink: tylko ze ona nie miala stykow haha :wink: no to przelutowalem styki z jednej myszki do drugiej zeby mozna bylo klikac...Podlaczam ta stuningowana myszke i bylem pewny ze bedzie dzialala...ale ona ledwo drgnela i tez przestala dzialac. ;/;/;/ poszedlem do kolegi zeby mi sprawdzil te dwie myszki ale u niego tez nie dzialaly. Pozyczylem sobie inna i narazie dziala...ale w jaki sposob :P:P czasem po prostu w czasie uzywania zaczyna szalec...smiga po calym ekranie, klika gdzie popadnie, przesuwa ikonki no wogole robi straszny zamet :wink: ale w koncu sie uspokaja...i wlasnie nie mam pojecia co moze byc tego przyczyna...

myszke mam na PS2 i teraz nie wiem czy to jest wina myszki czy portu...bo jak portu to nie warto kupowac juz nic na PS2 tylko od razu na USB...

co o tym sadzicie? z gory dzieki za pomoc :slight_smile:

(Bażant) #2

Hehe, na moje oko to już po myszce, radze zainwestować w nową :wink:

(K Aro100) #3

Może to glupio zabrzmi ale te myszki to kulkowe czy optyczne ?

(Mayster X) #4

jeśli masz wystarczającą ilość portów USB to jak najbardziej ... a pozatym odradzam takich modyfikacji sprzętu ... :spoko:

(Rduch) #5

ano kulkowa :wink:

hmmm...no wiec chyba bede musial kupic nowa myszke :P:P

pozdrawiam :wink:

(HitcH) #6

hmm jak mi się kiedyś złamał kabel z myszki to kupiłem taką za 5 zł i przełożyłem kabel i juz rok mi działa (ogólnie myszka ma 5 latek)

Kulkowe czasem mają takie "napady" :slight_smile: