Olej od disla do benz.?

witam zakupiłem olej silnikowy Mobil Super M Diesel 15W-40 ale nie przeczytałem w sklepie ze jest do diesla ;/ moge go wlewać normalnie do benz ??? bo nie ma juz szans na wymiane w sklepie. a używałem taki sam

ale przeoczyłem napis DIESLA ://

Może byś podał jaki samochód, jaki rocznik i z jakim silnikiem miałby pracować na tym oleju? W starszych silnikach nie będzie z tym większego problemu, w nowszych może być różnie.

A jakie to ma znaczenie ? Jak i tak ten olej nie nadaje się do benzyny.

Jak Ci teraz szkoda 100zł na kupno właściwego oleju, to nie miej pretensji jak później wywalisz kasę na remont silnika.

DziosZu , opakowania nie otwierałeś to co to za sklep, że nie chce przyjąć towaru?

Olej do diesla jest tylko do diesla. No chyba, że masz rzęcha 20letniego ledwo na chodzie :stuck_out_tongue:

Dokładnie.

To po wlaniu “tego” oleju całkiem zdechnie, myśląc po Twojemu to może jak ma “trupa” olej roślinny, co w konsekwencji na jedno wyjdzie.

jeżeli nie otwierałeś opakowania to zwrot powinni przyjąć, co do olejów to ma znaczenie co do czego wlejesz.

Obowiązku nie mają. Ale jak nie otwierałeś, problemu nie powinno być, tym bardziej że pewnie wymienisz go w tym samym sklepie na benzynowy.

Zaproponuj wymianę na benzynowy :slight_smile:

cinquecento rocznik 97 benzyna/gaz 700 pojemności

no niestety po otwarciu dopiero zauważyłem napis DIESEL MOTOR ;/ a etykiety sa takie same wiec nie zwróciłem uwagi a poza tym sprzedawca mi taki podał tez pewnie nie zauwazył …’;/

Kończmy dyskusję jeden wielki spam - odpowiedź padła - proszę udać się do sklepu i wymienić na właściwy, chyba, że został otwarty to wtedy szukać kogoś kto go odkupi.