OneNote - problem z kopiowaniem, zaznaczaniem, rozmiarem

Microsoft OneNote. Znakomity programik, ale z trzema sprawami nie mogę sobie poradzić.

  1. Bardzo często tekst (zawartość) strony jest zaznaczona, czyli podświetlona na niebiesko. Dokładnie tak, jak przy standardowym zaznaczeniu czegokolwiek. Muszę klikać gdziś obok, zeby ten efekt zniknął, ale przy następnym uruchomieniu programu - znowu, samo z siebie, jest tak samo.

  2. Na stronie notesu jest jakiś tam tekst. Kopiuję go. Wklejam w inne miejsce (do innego dokumentu). Wtedy okazuje się, że skopiowana została zaledwie pewna częśc tekstu. Początkowo myślałem, że niedokladnie zaznaczyłem, ale nie, to nie o to chodzi. Stosując różne techniki kopiowania i wklejania przekonałem się, że “ten typ tak ma”. Tekst widać cały, zaznaczony jest cały, ale skopiować można tylko np. pierwsze dwa akapity.

  3. Na stronę notesu kopiuję jakis tekst z Worda. Pole notatki nie odpowiada wielkości dokumentu Worda. Zwykle pole to jest o wiele węższe i w ten sposób kawał ekranu (po prawej stronie) mam pusty.

Czy ktoś się z takimi efektami zetknął lub/i wie, jak je naprawić?

Z góry dziękuję.

Meszuge

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.