Opcja NAGRAJ = płyta do kosza :(

Witam…

Mam taki mały problem… Już kilka razy próbowałem cos nagrac za pomocą wbudowanej funkcji Nagraj. Niestety za każdym razem płyta poszła do kosza. Nie wiem… może cos zle robię. Zanzaczam pliki i klikam nagraj. Dochodzi do kilku % i dalej już nie chce iśc :frowning: Dodam że mam bardzo popularną nagrywarkę LG GSA-4163B

Jakiej wbudowanej funkcji? w windows? Jeśli tak to zajrzyj we właściwości napedu (nagrywarki) w ‘moim komputerze’ i tam na ostatniej zakladce jest nagrywanie dysków za pomocą tegoż napędów… ustaw prędkość nagrywania 16x lub 24x (bo jest standardowo ustawione max czyli 52x a to za dużo). jeśli nie tego dotyczył problem to opisz dokładniej o co ci chodzi. jaka aplikacja czy program którego używasz do nagrywania.

Chodzi o funcje wbudowaną w Vistę … Ikona Nagraj jest na pasku w każdym oknie obok ikon Organizuj, Widok itp…

Nie mam w tej chwili Visty żeby sprawdzić to dokładnie…

Sprawdzałeś we właściwościach nagrywarki to co ci opisałem?

Jest tam taka opcja?

Nie przejmuj się. U mnie tez nie działa - pewnie któryś z programów wyłączył ją albo konfliktuje się :frowning:

Cały Microsoft :frowning:

PS WMP nagrywa normalnie :slight_smile:

Ja jeszcze przed zainstalowaniem visty mialem zamiar wszystko zgrac na plyty. Mialem zamiar bo na poczatku tez mi nie lecialo. Kumpel mi zaproponowal nero ktoras tam wersje (teraz juz nie pamietam bo go nie mam :D) Sprobuj wlasnie z niego cos nagrac.

Niestety ale takiej opcji nie moge znaleś :frowning:

A nero jest płatne więc odpada :frowning:

Są inne, darmowe rozwiązania, np. DeepBurner - działa pod Vistą

czyli widze ze problem jest dosc popularny, samym systemem Vista nie idzie nagrac plyty tylko idzie jaj popsuc, ja juz tez popsulem pare plyt, teraz mam nero i wszystko dziala jak powinno

wielki mi Windows haha

Imo dziwne bo ja mam i nero i nagrywa OK płyty, przez opcje windows też płyty mi nagrywa, i przez windows media player też płyty dobrze mi nagrywa :roll:

Mam LG H20L i chodzi bezproblemowo. Jak zaznaczasz pliki i dajesz nagraj to najpierw przygotowuje pliki do zapisu. Potem w oknie w którym są pliki przygotowane, znowu dajesz nagraj i idzie aż gwizda.

Mi tez bardzo dobrze nagrywa zarowno ta wbudowana jak i Nero.

Ale jakos nie spodobala mi sie Vista… nawet w 1%. Szkoda ze zdazylem juz ja kupic najpierw…;/