Opcja "Open with" przy wielu plikach


(Protofik+Dobreprogramy Pl) #1

Witam.

Kiedy zaznaczam kilka plików (takich samych) i chce użyć opcji "Open with" to... i tutaj jest problem bo tej opcji nie mam. Opcja jest gdy kliknę na pojedynczy plik ale jak jest ich kilka to niestety znika.

Czy da rade naprawić ta niedoróbkę Microsoftu?

Z góry dzięki za pomoc.

image_id: 3514            image_id: 3515


(funbooster) #2

Może sprawdź błędy rejestru programem CCleaner i wyczyść je.


(Semtex) #3

Niestety nie ma takiej możliwości w Windows 7, ewentualnie ja o niej nie wiem, sprawdziłem wiele for Polskich i zagranicznych, wszędzie Użytkownicy pytają o tę możliwość jednak nigdzie nie ma odpowiedzi, wygląda na to że MS "zapomniał" dodać tę funkcjonalność, zostało to nawet zgłoszone jako Bug, jak do tej pory bez echa :expressionless:

BTW. Tematem interesuję się od dawna, bardzo mi brakuje tej opcji, szczególnie podczas pracy z Paint.Net, gdy mam do obróbki wiele plików .png i muszę je otwierać pojedynczo, trochę to "upierdliwe" i czasochłonne...

Pozdrawiam


(goomish) #4

Obejdź to, wrzucając do menu 'Wyślij do...", czyli do 'C:\Users[użytkownik]\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\SendTo' skrót do Painta. Oczywiście trzeba używać rozsądnie i z uwagą, bo system będzie próbował otworzyć w tym Paincie wszystko cokolwiek doń wyślesz :-). Nie zważając na rozszerzenia.