Open office aktualizacja?

mam open offica od ux i niewiem jak się go aktualizuje.

da sie zaktualizować ?

Tylko poprzez instalację od nowa ;] niestety.

Przecież na starszą werję można nadinstalować nowszą i wszystko powinno być OK. W przypadku aktualizacji nie dającej się nadinstalować instalator powinien wyświetlić stosowny komunikat.

ale uploadu z neta niema ?

:? :? :?

Upload jest wysyłanie plików do internetu, więc nie bardzo rozumiem o co ci biega ??

Chodzi ci o komunikat po włączeniu programu że dostępna jest nowa wersja i program sam pobiera pliki aktualizacyjne i instaluje je ???

Kolega pomylił Upload z Update.

Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości :

Update`u bezpośrednio z sieci nie ma.

Musisz pobrać program i zainstalować nową wersję na starą metodą “Dalej”, “dalej” itd.

Potem usuń tylko ręcznie resztki starej wersji z lokalizacji, gdzie instalowałeś (przeważnie C/Program Files) - instalator nowej wersji zostawia praktycznie pusty katalog starej. Nie przeszkadza to, ale po kiego grzyba ma sie pałętać po dysku ?

Po co tak mieszać?

Odinstaluj starą wersję, wyczyść rejestr i usuń stary katalog - folder, zinstaluj nową wersję.

Ja tak robię i nigdy nie mam oroblemów.

Dobrol , można i tak, ale… po co :wink:

OpenOffice.ux przed edycją 2-gą faktycznie wymagał takich zabiegów - instalator instalował nową wersję obok starej i miałeś dwie na dysku, przy czym aktywna była nowa, a stara siedziała jako śmietnik.

Od edycji 2-giej, idąc twoją metodą, odinstalowujesz z dysku i usuwasz z rejestru to, co za chwilę i tak zainstalujesz ponownie - jest sens ? :slight_smile:

No ale… twój czas, twój wybór :slight_smile:

i po chorobe jak się uaktualnia starszą wersje tak pisał Fiesta :stuck_out_tongue:

Odp: