Open Office czy MS Office?

Jak w temacie ?? Który zestaw lepszy i dlaczego ?? Za wszelkie sugestie, porady dziękuję :slight_smile:

Jeżeli mowa o oryginałach to oczywiście lepszy Open office, a to z jednej prostej przyczyny: jest DARMOWY, a przy tym niewiele ustępuje MS Office’owi funkcjonalnością. Jeżeli natomiast oryginały cie nie interesują to lepiej sobie jakiegoś pirata MS Office’a zainstalować :wink:

odsyłam —> http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

to forum O LEGALNYM OPROGRAMOWANIU :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

a jeżeli interesuje Cię dłuższy pobyt na tym forum to proponuję zapoznanie się z lekturą

REGULAMIN

co do ankiety nie zaznaczyłem nic bo korzystam tylko z MS office i on mi odpowiada , a nie miałem jeszcze okazji skorzystać z open offica ale może ten dzień kiedyś nastąpi.

Panie Szakal_86 następna porada w tym stylu nie zakończy się słownym ostrzeżeniem :twisted:

:lol: już nie róbcie się tacy święci bo się moge założyć, że 90 % z was używa nielegalnego oporgramowania :lol:

Złączono Posta : 27.12.2005 (Wto) 20:21

Tu znalazłem kawałek z regulaminu o prawach autorskich i piractwie. Czy ja któryś z powyższych punktów złamałem ?? Udostępniłem komuś jakieś informacje?? Podałem jakiegoś linka??

Czy rozumiesz znaczenie słowa propagowanie ??

nie staraj się mnie przekonywać, że czarne to jest białe :-x

Stawiam na OpenOffica z następujących powodów:

  • ma bezpośrednią konwersję do PDF

  • jest identyczny w obsłudze jak MS (dla 90% użytkowników - mowa o OO2.0)

  • jest darmowy

Jak coś jest tak samo dobre i nie trzeba za to płacić, to wybieram OpenOffica !!

Lepszy w/g Mnie jest OpenOffice ponieważ jest darmowy,ale za to nie ma niektórych zaawansowanych opcji jakie są w MS Office,ale zwykły domowy użytkownik z nich nie korzysta.

Ja tam wole MS Office, właściwie to to samo, ale wygląd MS Office mi się bardziej podoba :smiley: Pozatym tam więcej jest tego (Excel, Power Point, Front Page, Outtlok i te inne).

Złączono Posta : 27.12.2005 (Wto) 21:26

9:9 nasi wygrywają :smiley:

UP 29 do 29 ciągle nasi prowadzą :smiley: Jak widać nie ma lidera - zarówno OO jak i MS Office są git :spoko:

Polecam doedukować się w programie OpenOffice… Jest to bardzo rozbudowana aplikacja, posiadająca nawet funkcje, których nie ma komercyjny odpowiednik (np. eksport do PDF). Również, jak już to zostało wspomniane, jest to pakiet darmowy…

Jest na rynku wiele tutoriali, a nawet książek, które dokładnie opisują oba programy.

Zacząłem korzystać z OpenOffice’a i jestem na razie zadowolony… Polecam :wink:

Zagłosowałem na MS Office’a :slight_smile:

Bardzo mi się podoba i nie zamierzam się przesiadać na OO

zagłosowałem na ms office ponieważ jego używam na linuxie i windowsie :slight_smile:

Używam MS Office dlatego na niego zagłosowałem!

Miałem i to i to, ale w OpenOffice troche inaczej widziałem formaty MS Office’a. Jednak korzystam z open, bo nie zapłace tyle :stuck_out_tongue: na MS Office.

Ale wynik! 50% - 50%! :o

Ja wole MS Office.Ale mam tez OpenOffica

W pracy używam MS Office w domu OO ale wolę jednak MS Office.