OpenArena- rozgrywki userów DP

Więc może pogramy wspólnie?

Dlaczego Open Arena?

-Ponieważ jest to gra z małymi wymaganiami

- oparta na dobrym silniku Quake 3

- działa na Windowsie, Linuxie i Mac Os’ie

-Gramy zawsze uczciwie- na Open Arenie nie ma kodów etc.

- jest darmowa!

-Nie potrzebuje instalacji! Wypakowujemy z archiwum i gramy :slight_smile:

Najnowsza wersja:

0.8.1

Skąd pobrać?

LINK 1

LINK 2

LINK 3

LINK 4

LINK 5

Więc proponuję wspólne rozgrywki w tę darmową grę.

W tym temacie piszecie kiedy na jakim serwie gramy.

Dla ułatwienie umawiamy się, że serwer zakłada ktoś z nas i informuje nas o tym tutaj.

W serwie dodajemy tagi: [DP]- to ułatwi nam szukanie.

Podajemy też jakiego typu jest serwer- free for all, capture the flage etc.

Nicki w OpenArenie najlepiej aby były podobne/te same jak na tym forum.

I też ważne: umawiamy się że długość 1 rundy to 15 minut i max. ilość fragów to 150.

Proszę moderatorów o nie kasowanie tego wątku- nie jest on reklamą, tylko wspólną grą i rozrywką userów.

Dodane 08.06.2009 (Pn) 14:48

UWAGA!

Ogłaszam, że dziś wieczorem, tj. 8 czerwiec o godzinie 19:30 (jeżeli wszystko pójdzie pomyślnie) rozpoczniemy testową rozgrywkę.

Serwer założę ja.

Będziemy grali ok_. 30 minut (2 rundy po 15 minut)_

Mapa: jakąś wybiorę.

Nazwa serwera: [DP]test gaming.

Typ serwera: Capture the flage (według mnie najciekawszy)

Co do założyciela serwa-ja to ostateczność! Jak gram w OA, net mi przerywa co jakiś czas, nie wiem dlaczego, to bardzo denerwujące. Więc jak ktoś chce, przysyłać mi na PW propozycje, ja wybiorę kto pierwszy ten lepszy i ta osoba założy serwer. Jeżeli nie dostanę zgłoszenia, sam założe serwer. Dziś będzie testowa rozgrywka, na moim serwie mogą być przerwy w połączeniu, jeżeli takowe wystąpią, ktoś inny będzie zakładał serwery kolejnymi razami, oczywiście pod warunkiem, że w miarę sporo osób dziś zagra!

Zachęcam do rozgrywki.

PS. Oczywiście zawsze gramy o NIC. czyli nagród za 1, 2, 3 miejsce nie będzie (ja nie fundacja :D). Zawsze będziemy grali dla zabawy, a nie o nagrody.

Witam :slight_smile: Byłbym zainteresowany :stuck_out_tongue: Proszę o podanie IP oraz namiarów :wink: Zapraszam innych :wink:

Jak umówiliśmy się, Haz3l zakłada serwa, i niewiem jakie będzie IP. Ale trzeba w OA w multi przejśc a Local na internet i w type: Capture The Flage. Nastepnie na liście musimy się odnaleźć, serw ma nazwę: [DP]test gaming. Zapytałbym Haz3la jakie ma IP, ale nie ma go obecnie na forum, miejmy nadzieje, że do 19:30 wróci. Jeżeli nie będzie go, to ja założę serwa, a moje IP zewnętrzne to: 195.205.64.8 (port chyba domyślny).

Dodane 08.06.2009 (Pn) 19:46

NIestety, dziś rozgrywki albo nie będzie albo przesunie się, bo nikt nie umie postawić serwa tak żeby był widoczny, probowałem z konsola-serwerem ale nie daje rady :(. Sorry.