OpenFM - okno uciekło

Witam, mam OpenFM, odpalam i okno gdzieś uciekło poza monitor z lewej strony. Jak zrobić żeby było na ekranie :?:

Hej,

A nie masz przypadkiem ikony radia w tray’u?? Bo domyślnie radio odpala się zminimalizowane - wystarczy kliknąć ikonkę, by pokazał się panel radia.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Jest ikonka w tray`u, klikam na nią i klikam i okna nie ma ;/

Zwiększ rozdzielczość ekranu i wtedy przeciągnij to okno do lewego górnego rogu ekranu.

Ewentualnie pobierz CCleaner -> Cleaner -> w sekcji Zaawansowane zaznacz Pamięć podręczna rozmiaru/położenie okien -> Uruchom Cleaner.

Hej,

:arrow: A czy korzystałeś kiedyś na komputerze z więcej niż jednego monitora??

Czasami zdarza się, że po odłączeniu dodatkowego ekranu aplikacja nadal próbuje wyświetlić się na tym dodatkowym, mimo że go nie ma. Najlepszym rozwiązaniem jest wtedy podłączenie dodatkowego ekranu i ręczne przeciągnięcie okna aplikacji na podstawowy ekran. Po odłączeniu tego dodatkowego, aplikacja powinna spokojnie wyświetlać się na pulpicie domyślnym.

To też oczywiście dobre rozwiązanie - niestety nie zawsze działa - dla przykładu nie potrafiło przywrócić okna programu KaraFun na ekran domyślny… :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Nie podłączałem innego ekranu, mam ciągle jeden. CCleaner nie naprawił, samo jakoś się naprawiło ale nie wiem jak

To spróbuj zdeinstalować openfm i zainstalować ponownie z gg lub bez gg lub spróbuj coś pozmieniać klikając prawym w ikone tarty u może coś na wierzchu albo system :?

Hej,

Bo po skasowaniu pamięci położenia okien w CCleaner’ze konieczne jest zrestartowanie systemu, by zmiany odniosły skutek. Może więc jednak CCleaner pomógł… :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus