[Opera 10.10 Build 1893] Konfiguracja szybkiego wyszukiwania


(B2945191) #1

Witam,

rozwiązuję problem drogą telefoniczną, więc opis może być nieco chaotyczny.

Ktoś z rodziny dokonał migracji z Mozilli Firefox 3.6 na Operę 10.10 Build 1893 - surowa po instalacji, domyślne ustawienia, żadnych wtyczek.

1.

Na http://www.google.pl/ gdy zacznie się wpisywać frazę pod spodem pojawiają się podpowiedzi - http://img526.imageshack.us/img526/439/opera1.jpg

Co zrobić, aby takie podpowiedzi pojawiały się pod polem szybkiego wyszukiwania - tak jak na screenie - http://img694.imageshack.us/img694/2383/opera2v.jpg

  1. Na stronach internetowych w MF3.6 pojawiają się ponoć na dole podpowiedzi, albo inaczej pokrewne frazy. Np. na stronie amazon.com, na podstronie jakiegoś albumu muzycznego na dole pojawiają się pokrewne albumy. W Operze rzekomo tego nie widać. :expressionless: Jak skonfigurować, żeby było jak w FF? Coś jak autouzupełnienie, nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem.

(Morphdreamer) #2

Nie ma w Operze niestety takiej opcji.

Co do drugiego problemu to jest to rozumiem, że chodzi o to, że nie są pokazywane wszystkie wyniki pod "Customers Who Bought This Item Also Bought"? Jeśli tak to trzeba kilknąć prawym przyciskiem myszki gdzieś na stronie, wejść w "Preferencje dla witryny...", zakładka "Sieć" i wybrać opcję "Maskuj się jako Firefox".