Opera 10: problem słownika i

Dla poszerzenia wiedzy i testu zainstalowałem sobie Opere 10 i zdziwiło mnie kilka rzeczy:

  1. Dlaczego podkreśla mi słownik wszystkie słowa, mimo że ustawione jest na PL.

  2. W przypadku otwierania rozbudowanych stron, po najechaniu np. na jakąś zakładkę wszystko skacze (dopiero po kilku najechaniach w tę i spowrotem) problem ustaje, chodź nie zawsze.

  3. Gdy piszę bloga lub newsa w serwisie i wybieram opcję “zapisz” to niby wszystko się zapisuje, ale nie wraca do poprzedniego stanu tylko muszę jeszcze raz wejść w link lub “wstecz”

Ogólnie strasznie dziwnie pracuje ta przeglądarka. Macie jakieś pomysły czym to jest spowodowane?

boras , Fenomen.

AD1 Jeśli słownik zainstalowany i wybrany jest prawidłowo to nie powinno być problemu.

AD2 Rozwiń. O jaką zakładkę Tobie chodzi? Masz na myśli kartę?

AD3.

Możesz rozwinąć kwestię słownika? Bo w zasadzie nie instalowałem licząc na to, że Opera będzie miała go w zestawie.

Z pkt. 2 i 3 się uporałem. Dzięki.

Piszesz posta, prawoklik → słowniki → dodaj lub usuń słowniki → instalujesz jakie chcesz (Opera sama pobierze)

boras ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.