Opera 11.01 brak flash playera na myspace

(Mlody993) #1

Witam,

mam problem z Flash Playerem na MySpace w Operze 11.01. Flash działa wszędzie, ale na MySpace wyskakuje, że flash nie zainstalowany.

We wtyczkach w ogóle nie istnieje FlashPlayer, ale gdy wchodzę na stronę Adobe to pokazuje mi jakiego mam Flasha zainstalowanego. Co jest? -.-

(Łukash) #2

Mlody993 , w preferencjach dla witryny masz tak ustawione:

myspace__bmp_300x300_q85.jpg

Co do wtyczek to nie ma nic o "Shockwave Flash" i "Shockwave for Director" w opera:plugins ?

(Mlody993) #3

A co do preferencji witryn mam na Myspace wszystkie okienka zaznaczone, ale nawet gdy odznaczę "odtwarzaj dzwięki na stronach www" to nie leci.

@edit:

Opera i Firefox:

-- Dodane 05.02.2011 (So) 16:44 --

Wchodzę w blokowanie zawartości, patrze a tu odtwarzacz zablokowany. Odblokowałem i działa niby, ale muzyki nie słychać i nie pokazuje się lista utworów. Po odświeżeniu strony nadal komunikat, że nie mam Flash Playera. ;/ I znów muszę odblokować, aby się otworzyło.

@edit:

Znów mnie Opera zaczyna denerwować ;//

(Łukash) #4

Z Flashem jest w porządku ,przeglądarka go widzi. Spróbuj może wyłączyć obsługę java script w preferencjach dla myspace. Mi ta stronka normalnie śmiga...Ale player nie rusza w niczym .A w Firefoxie leci Ci muzyka ?

(Danielm86) #5

odhacz blokowanie zawartości na tej stronie.

(Mlody993) #6

W Firefoxie muzyka leci normalnie, tak samo w Chrome i IE.

Dzięki, pomogło. :slight_smile: Odtwarzacz się pokazał i teraz słychać muzykę i listę utworów. :))

Pozostaje tylko pytanie...

Co jest powodem takiego zachowania?

-- Dodane 06.02.2011 (N) 1:13 --

Aha, jeszcze jedno.

Od kilku dni jakoś Opera nawala, karty mają jakieś wycinki w wyglądzie, brakuje krzyżyka do zamykania (on się pojawia i znika)... I ze stronami też czasami jakiś bubel wchodzi ;/ A na dp przy wylogowaniu mam "Twoja przeglądarka nie obsługuje przekierowań".

Zaczęło się to wszystko po pobraniu filtrów ze strony:

http://www.opera-fanklub.danielm1986.cb ... perze.html

Próbowałem je wywalić, ale wtedy mam znów reklamy, a instalacja rozszerzenia Adblock nie pomaga. To znaczy jak go zainstaluje to nadal mam reklamy, a na początku wszystko z rozszerzeniem Adblock było git, zero reklam. ;/