Opera 11.10 Build 2020 problem z Javą na Youtube

Wie ktoś dlaczego w Operze 11.10 Build 2020 nie chce działać Java na Youtube?

Na wszystkich innych stronach odpala się aplet Javy, a na Youtube próbuje przesłać film (ponad 2GB) więc muszę skorzystać z opcji zaawansowanej wykorzystującej Javę, a dostaje taki komunikat:

“Nie zainstalowano języka Java lub nie włączono jego obsługi. Możesz uzyskać więcej informacji na temat włączania obsługi języka Java lub cofnąć się i spróbować użyć standardowej strony przesyłania.”

Co jest nie tak? ;x

To jest wersja testowa opery, wiec nie wszystko w niej działa jak powinno. Użyj stabilnej wersji albo innej przeglądarki.

Wiem, że testowa. Ale dlaczego wszędzie działa, a na Youtube nie? W Chrome czy Firefoxie wszystko działa prawidłowo.

Bo to wersja testowa i ma prawo na niej nie działać parę/paręnaście funkcji. Toż to nawet nie beta, tylko alpha, więc czego się spodziewać? Ja wróciłem do stabilnej 11.01 i zauważyłem, że działa płynniej i lepiej niż alpha 11.10.

Tak jak napisał suchmen nie spodziewaj się że wczesna wersja testowa 11.10 alpha Opery, będzie ci działać od razu bez problemu jak wersja stabilna.

Pod stabilną 11.01 działa :?:

Mlody993 , u mnie wiele rozszerzeń nie działa i skryptów. Trzeba raportować i/lub czekać.

Na stabilnej operze też mi to nie działa ;/

To zainstaluj firefoxa lub chrome.