Opera 7.50

Miałem wcześniej wersje 7.2 coś i tam miałem zapamiętane hasła do stron internetowych i od groma stron w ulubionych. Teraz zainstalowałem 7.50 i to wszystko zniknęło . I mojke pytanie jest nastepujące : CZY DA SIĘ TO JAKOŚ ODZYSKAC JAK TAK TO JAK PLEASE :frowning:

Jezeli usunales wersje 7.23 to nic niestety nie da sie zrobic. Na przyszlosc w zakladce plik masz opcje importuj i eksportuj. Opcja druga zapisuje na dysku kobtakty i zakladki, ktore pozniej mozesz zaimportowac do nowej wersji przegladarki.

Nie usówałe tylko na stara zainstalowałem nową

Dziwna sprawa bo u mnie wersja 7.50 zainstalowala sie jako nastepna, odrebna przegladarka.

U mnie na końcu jak pojawiło się okno czy ma zaistalować ikony na pulpicie itd. to podmieniła stare na nowe

No tak ale w starcie masz tez stara opere.

Nie jak klikam na ta ikonę opery która mam w starcie to uruchamia mi się ta nowa

Sprawdz w Program Files czy masz dwie opery. :smiley: :smiley: :smiley:

No to z tego wynika, ze wszystko sie zastapilo niestety. Nic juz ci nie pozostaje jak nowe szukanie stron. Mozesz jedynie zaimportowac ulubione Internet Explorera. A… sproboj jeszcze wyszukac pliki z rozszerzeniem .adr , ktore sa plikami zakladek i kontaktow Opery.

Dokladnie… moze masz ja w Program Files?

Na pytanie czy w program files mam dwie odpowiadam że nie nie mam dwóch a trzy : Opera , Opera7 i Opera75 a tych plików poszukam może gdzieś się ukryły

No to masz trzy wersje?? Więc się nie nałożyło. Możesz wejść teraz do wcześniejszej wersji i exportować. :smiley: :smiley: :smiley:

…a w pozniejszej (7.50) importowac. :wink:

A pomoc w operze od czego jest :

Preferencje C:\Documents and Settings\nazwa twojego konta\Dane aplikacji\Opera\Opera75\profile\opera6.ini

Zapisane okna C:\Documents and Settings\nazwa twojego konta\Dane aplikacji\Opera\Opera75\profile\opera.win

Zakładki C:\Documents and Settings\nazwa twojego konta\Dane aplikacji\Opera\Opera75\profile\opera6.adr

Katalog Opery C:\Documents and Settings\nazwa twojego konta\Dane aplikacji\Opera\Opera75\profile

Pamięć podręczna C:\Documents and Settings\nazwa twojego konta\Dane aplikacji\Opera\Opera75\profile\cache4

Katalog poczty C:\Documents and Settings\nazwa twojego konta\Dane aplikacji\Opera\Opera75\Mail

Tak wiec wszystko mowi za siebie.