Opera 7.54

Dlaczego jak zapisuję w Operze stronę internetową to nie zapisuje mi się ona ze wszystkimi obrazkami? Jak wybieram opcję zapisz z obrazkami to wszystkie pliki zapisują mi się luzem, a nie tak jak w IE (jeden plik, z którego odpala się stronę i folder z elementami strony - zdjęcia itp.). Można gdzieś to ustawić żeby strony zapisywały się tak jak w IE?

nie wiem czy wiesz ale istnieja takie foldery w systemie o ktorych Ty nie masz pojecia a wktorych znajduja sie wlasnie pliki stron internetowych.

z chwila gdy klikasz na link strony z pozycji OPERY to te pliki sa wlasnie uruchamiane.

mozna ustawic ale tylko w IE. :twisted: :twisted: :twisted:

ale to chyba chodzi nie jako temp tylko jak sie np che strone na dyskietke zapisać 8)

tego to juz nie wiem bo kolega o tym nie pisal

Nie na dyskietkę - lecz na dysk raczej… 8)

W przypadku otwartej strony, by uzyskać zapis na dysku - klikam PPM -> “zapisz, jako element docelowy” i w zapisie pliku użyj opcji "pliki HTML (*htm, *html).

Gdy Opera Ci w downloadzie zapisze ściągnięty plik, wejdź w jego Właściwości, by ustalić ścieżkę… i już jesteś w pliku!

W Operze równie ładnie daje obraz identyczny z pierwowzorem stronki! :slight_smile: