[Opera 8.0] Poczta

(Freak82) #1

witam...

problem polega na tym, isz kiedy wchodze w

i wybieram opcje "Używaj Opery" w Kliencie poczty, Menadżer kont jest nieaktywny...

we wczesniejszych wersjach opery byla oddzielna opcja pozwalajaca wlaczyc klienta poczty w operze zwiacego sie M2... tutaj natomiast tego nie widze...

czyzby siakies niedociagniecie, czy tesz moje niedopatrzenie ??

(Marsmo) #2

No niestety...

Na temat Opery 8 nie chcę się nawet wypowiadać... bo to, co z nią zrobiono, to kompletna profanacja poprzednich wersji... :frowning:

Oczywiście niektórym może się ten twór podobać, tylko - że to już nie jest Opera! :frowning:

Miałam przez chwilę... i podziękowałam.

FrEaK82 - żeby się pojawiły zarówno menu, jak i opcje poczty - musisz założyć jakiekolwiek konto pocztowe w poniższy sposób:

Menu -> Narzędzia -> Konta poczty i czatu -> Nowe.

Gdy utworzysz konto, dopiero wtedy pojawi się panel poczty!

Powinno Ci zaskoczyć... :slight_smile:

(Freak82) #3

heh... gdyby to bylo takie proste...

wlasnie ta najpotrzebniejsza (w tym momencie) opcja jest nieaktywna...

siakies inne propozycje ??

moze do tej wersji opery trza oddzielnie instalowac M2 ??

(Marsmo) #4

Nie ma potrzeby... :slight_smile:

Zrób tak, jak piszę... oczywiście musisz odpowiednio skonfigurować konto, żeby panel poczty się uaktywnił.

Na potwierdzenie - polecam Wiki Opery!

W sieci nie ma za wiele na temat tego, co powyczyniała Opera 8 w stosunku do starej wersji, ale tu coś nie coś jest - i o M2 również:

(Freak82) #5

zeby nie byc goloslownym... bo tak sie chyba nie porozumiemy :slight_smile:

1.jpg

pozdrawiam

(Duch) #6

to faktycznie dziwne :?

próbowałeś instalować Operę jeszcze raz...

(Freak82) #7

reinstalacja nic nie daje...

dlatego ja w tym momencie daje sobie spokuj z OPERA z numerem 8 :stuck_out_tongue:

jedyna dobra rzecza w tej operze jest mozliwosc odinstalowania samej wersji 8 i pozostawienie starej (oczywiscie przy instalacji 8 na jakas starsza wersje) :smiley:

pozdrawiam... i THX za czas :slight_smile:

(Andyas) #8

Czysta instalacja?