[Opera 8.0] Poczta

witam…

problem polega na tym, isz kiedy wchodze w

i wybieram opcje “Używaj Opery” w Kliencie poczty, Menadżer kont jest nieaktywny…

we wczesniejszych wersjach opery byla oddzielna opcja pozwalajaca wlaczyc klienta poczty w operze zwiacego sie M2… tutaj natomiast tego nie widze…

czyzby siakies niedociagniecie, czy tesz moje niedopatrzenie ??

No niestety…

Na temat Opery 8 nie chcę się nawet wypowiadać… bo to, co z nią zrobiono, to kompletna profanacja poprzednich wersji… :frowning:

Oczywiście niektórym może się ten twór podobać, tylko - że to już nie jest Opera! :frowning:

Miałam przez chwilę… i podziękowałam.

FrEaK82 - żeby się pojawiły zarówno menu, jak i opcje poczty - musisz założyć jakiekolwiek konto pocztowe w poniższy sposób:

Menu -> Narzędzia -> Konta poczty i czatu -> Nowe.

Gdy utworzysz konto, dopiero wtedy pojawi się panel poczty!

Powinno Ci zaskoczyć… :slight_smile:

heh… gdyby to bylo takie proste…

wlasnie ta najpotrzebniejsza (w tym momencie) opcja jest nieaktywna…

siakies inne propozycje ??

moze do tej wersji opery trza oddzielnie instalowac M2 ??

Nie ma potrzeby… :slight_smile:

Zrób tak, jak piszę… oczywiście musisz odpowiednio skonfigurować konto, żeby panel poczty się uaktywnił.

Na potwierdzenie - polecam Wiki Opery!

W sieci nie ma za wiele na temat tego, co powyczyniała Opera 8 w stosunku do starej wersji, ale tu coś nie coś jest - i o M2 również:

http://nontroppo.org/wiki/ZmianyNowejOpery8

zeby nie byc goloslownym… bo tak sie chyba nie porozumiemy :slight_smile:

1.jpg

pozdrawiam

to faktycznie dziwne :?

próbowałeś instalować Operę jeszcze raz…

reinstalacja nic nie daje…

dlatego ja w tym momencie daje sobie spokuj z OPERA z numerem 8 :stuck_out_tongue:

jedyna dobra rzecza w tej operze jest mozliwosc odinstalowania samej wersji 8 i pozostawienie starej (oczywiscie przy instalacji 8 na jakas starsza wersje) :smiley:

pozdrawiam… i THX za czas :slight_smile:

Czysta instalacja?