Opera 8

Witam.

Widze ze niadawno pojawila sie najnowsza wersja Opery wersja 8.

Do tego czasu posiadalem wersje 7.54.

Oczywiscie przesiadlem sie na wesje 8.

Jak narazie sprawuje sie bardzo dobrze.

Co wy sadzicie o najnowszej wersji Opery.

Czy jest warta uzytku i zamiany z poprzednich wersji na nowa ?

Na pewno TAK, ma wiele nowych funkcji i odczytuje nowe kody HTML…

a według mnie nie :stuck_out_tongue:

nowa Opera jak i stara Opera nie radzi sobie tak dobrze jak Firefox :slight_smile:

dla przykładu podam Onet.pl i te dodatki na samym dole Operą otwiera się to w nieskończoność, a FF to kwestia kilku sekund :lol:

poza tym Opera w dalszym ciągu ma wielkie problemy z otwieraniem niektórych obrazków na stronach i kilka innych bugów… według mnie mogli się bardziej postarać jak na wersję finalną :!:

Duzo funkcji i poprawione bezpieczenstwo - najwieksze atuty nowej opery. Speaker gdyby jeszcze mówil po polsku (puki co mówi z akcentem angielskim)

To już zostaw ocenie Moderatora :smiley:

I co z tego :smiley:

Posta OT z oboma cytatami skasowano

Posiadam opere 8.0 dokładnie od kilku godzin ale nigdzie nie moge znaleść nakładki w polskim języku ma ktoś może jakiś link. Wiem mogłem ściągnąć polską wersje no ale jakoś nie patrzyłem na to.

Już sobie oradziłe skopiowałem jezyk pl z opery 7 i wkleiłem do 8 jak narazie nie ma żadnej różnicy

ja sciagnelem z dobreprogramy, zainstalowalem w ten sam folder co wtedy i mam PL :smiley:

Ja mam polska - http://ftp.heanet.ie/pub/opera/win/800/ … lpl800.exe - jezeli podalem link nielegalny to prosze ten post usunąć