Opera 9.02 a głosowanie na Fotce.pl

Witam.

Przed chwilą zainstalowałem przeglądarkę Opera 9.02 i narazie jestem z niej bardzo zadowolony.

Działa mi szybciej od Internet Explorer i Firefoxa. Opis mojego kompa w podpisie, więc zerknijcie.

Ale nie do tego zmierzam.

Po wejściu na stronę Fotka.pl, zalogowaniu się i wejściu w dowolny profil płci przeciwnej (no bo facet na faceta na szczęście nie może) nie wyświetlają mi się te standardowe kwadraciki, w które wpisana jest nota, jaką mogę oddać na daną osobę.

Które ustawienie przeglądarki i gdzie dokładnie muszę poszperać, by móc używać tej przeglądarki również do w całkowitej sprawności na serwisie Fotka.pl?

wersja 9.02 jest już stara. aktualna stabilna jest 9.25. zainstaluj ją i sprawdź czy zadziała.

Nie wierzę, że jak ktoś miał starszą wersję to nie mógł głosować. Mógł! A ja nie mogę zainstalować nowszej wersji, bo mi się będzie ciąć jak nie wiem co przy moim komputerze.

Proszę o fachową pomoc

ale oni dostosowują serwis do nowych wersji przeglądarek

nowe zastępuje stare, ale nie wyklucza…

nie możliwe, żeby problem leżał stronie starej wersji przeglądarki

nie instalowałeś żadnych pluginów, u mnie pod firefoxem co prawda, ale punktację blokował flashblock, może jest zainstalowane coś podobnego :?:

da mi ktoś może jakiś link, by ściągnąć daną wtyczkę (właściwie potrzebną mi pomoc :))