Opera 9.10 wtyczki

(kamilmag) #1

Szukam etyczki do Opery 9.10 dzięki Której mógłbym Grać np. w grę bądź zestawu wtyczek

(Nmarcin 7) #2

Kilknij tam gdzie jest element potrzebujący wtyczki a za chwilę Opera zada Ci pytanie czy ma pobrac wtyczkę wiec klikasz na tak i po sprawie...

(kamilmag) #3

Klikałem pobierało się ale problem jet dalej

(Nmarcin 7) #4

a włączyłeś obslugę wtyczek?? Jesli nie to pasku zadań Narzedzia-> Szybka Konfiguracja i zaznacz przy Obsługa wtyczek :slight_smile:

(kamilmag) #5

obsługe wtyczek mam włączoną jeszcze spróbuje pobrać tą wtyczke..

Złączono Posta : 04.04.2007 (Sro) 16:58

pobrałem zainstalowałem po naciśnięciu finish włączyła się ta strona a na górze piękny napis

Dodam jeszcze że w ie jest wszystko dobrze

:evil: :frowning: :evil: :frowning: :evil: :frowning: :evil: :frowning: :evil: :frowning: :evil: :frowning: :evil: :frowning:

(Nmarcin 7) #6

fakt mi to samo się stało, wiec coś jest ze wtyczką !!

(kamilmag) #7

Dalej jest tak samo

(Nmarcin 7) #8

Kilka razy próbowałem ale nic, efektu nie daje...

(Seba86mu) #9

Potwierdzam, nie działa.

(Jado2) #10

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 975#644975

"Dziurawiec" działa z inną wtyką.

Ale "neostrada" działa ? :smiley: :wink:

(Agatonster) #11

Problem tylko w tym, że w pakiecie full, wtyczki Adobe Shockwave, nie ma teraz możliwości wyboru lokalizacji - po wybraniu języka instalacji i zaakceptowaniu - pojawia się zaraz komunikat o zainstalowaniu, ale cóż z tego, jak wtyczki w X:\Program Files\Opera\program\plugins user nie znajdzie... :slight_smile:

Pozdrawiam

(Jado2) #12

Próbowałeś najpierw użyć Uninstallera ?. Jeżeli nie jest "czysto", to tak może być. Ale piszę na "50%", tzn. kiedyś tam (przed wojną :wink: ) przy wcześniejszej wersji zadziałało. Ostatnią wersję jaką mam, też chyba jakoś "na raty" instalowałem.

BTW już tu kiedyś pisałem, ten instalator jest "walnięty", dlatego czasami nie znajduje Opery - i nie ja tak twierdzę, ale oficjalnie goście z Opera Software, ja tylko potwierdzam z własnych i innych obserwacji.

Adobe korzysta z silnika Opery w swoich produktach, a porządnego instalatora wtyki nie potrafią zrobić :smiley: .

Na to "niby" zainstalowanie też jest sposób, i to dosyć prosty. Powinieneś wiedzieć ? :slight_smile:

(Agatonster) #13

Ja to robię bez problemu IZArciem :slight_smile:

Pozdrawiam

(Jado2) #14

Oczywiście, można rozpakować instalkę :slight_smile: . I chyba tak właśnie ostatnio robiłem, ale nie jestem pewien.

W katalogu X:\Windows\system32\Macromed\Shockwave 10 znajduje się plik PluginPing.dll , wystarczy skopiować do \program\plugins Opery, ewentualnie można zmienić nazwę na np32dsw.dll, ale i bez tego będzie działać :slight_smile: .