Opera 9.23 pozera zasoby

Witam serdecznie, mam takie pytanie czy wam tez sie teraz zaczelo tak dziac ze najnowszy build opery (dokładnie wersja 9.23) pozera ogromne ilosci pamieci??? Nie wiem bowiem czy jest to blad tylko u mnie czy tez u wiekszosci z was jest podobnie…

1_error Sprecyzuj

Mi tam nie zżera pamięci , nie wiem co jest u ciebie.Skanowałeś kompa?

Bardock

dział linux…

1_error

Ile dokłądnie tej pamięci.

U mnie jest 11 zakładek, opera włączona od wczoraj, godzina chyba 9.

jest zeżarte 97 mb…

Dla jednych dużo dla innych mało…

Chcesz małego zużycia pamięci? (naprawde małego :smiley: )? Dillo

Mam też Ubuntu , wczoraj go używałem i nic takiego nie było matiit

Ale

To raczej na lin nie potrzebne…

Raczej nie , ale powstaje coraz więcej zagrożeń.

Możesz chociaż z 3 wymienić?

Bardock co proponujesz do skanowania tego ubuntu ?? :wink:

Ja bym go przeskanował skanerem Plustek Optic Pro 9636T.

Co do ilości zajętości ramu polecam ten skrypt: http://noa.sm.pl/~saeroth/ps_mem.py

dobra jestem po dniu testow… i tak:

paradoksalnie sprawa umarla, opera zaczela dzialac prawidlowo. Pobiera w miare malo zasobow pamieciowych ok 50mb i zuzycie procesora jest tez w sumie male dosyc… bo przy zalozeniu ze mam non stop dzialajacych deskletsow ok 7 zatem srednia 20 % zuzycia procesora to malo… Jednak jak pisalem ten temat to operaz zjadala mi ok 170 mb pamieci plus od 60 do 84 % zuzycia procesora… bylo to tak denerwujace ze az no musze to powiedziec przesiadlem sie na liska… :frowning:

Jednak jak sobie teraz mysle jak mialem ten ogromny pobor mocy przez opere to szukalem sobie jak mozna sluchac radiowej trojki przez ubuntu??.. bo niestety jest to na chwile obecna dla mnie nie do osiagniecia… Amarok totem mplayer rhymbox wszystko testowalem i nic… generalnie moze to wina jakies paczki ktorej nie mam ktora obsluguje format asx… Czy ktos jest w stanie mi poradzic co mam zrobic aby osiagnac moj cel??