Opera 9.63 PL nie włącza się!

Witam, Opery używam już od dłuższego czasu, a problem pojawił się nagle. Dzisiaj, uruchamiam ikonkę opery, czekam na ekran powitalny (z wyborem; strona startowa, pusta karta itp) ,czekam,czekam i nic się nie dzieje - nie pojawia się okno przeglądarki. Opera jest w procesach w menadżerze zadań, widać ją - mimo to nie działa. uninstal, usuwanie pozostałości z dysku tez nie pomaga. Nie wiem,co robić…

Zmieniałeś ostatnio antywirusa lub firewall’a??

zupełnie nic ostatnio nie robiłem, tzn zadnego instalowania,usuwania,zmieniania itp. Jedyne,co zrobiłem - przed tym jak opera przestała działac, wróciłem przed kompa i zauwzyłem,ze monitor w laptopie się nie włącza ( czasem tak się dzieje), zresetowałem go. Zaraz po tym, Opera własnie sie nie włącza.

Odinstaluj > i usuń pozostałości po programie w C:\Documents and Settings[nazwa użytkownika]\Dane aplikacji i w Program Files > zainstaluj Opere.

juz to próbowałem, nawet znalazłem wczesniej wątek z takim własnie rozwiązaniem, ja Ty podajesz. To niestety nic nie daje. Po Operze nic nie zostaje, instaluje na nowo i dalej ten sam problem ;(

Nie wiem no to może skanowałeś kompa na występowanie szkodników??

dzięki za pomoc, chyba sie poddam. szkoda, lubie mieć kanały rss,pocztę w jednym miejscu. ehh, dziwię sie temu,ze ten proces jednak istnieje, a nie pojawia sie okienko przeglądtaki. opera działa, zużuwa procesor, ale nie ma jej ;-/

A jak wygląda sprawa z innymi przeglądarkami?? I zobacz to,zwłaszcza sam koniec:

viewtopic.php?t=81974

Zainstaluj starszą wersje u mnie działa ta :stuck_out_tongue:

Problemy z odinstalowaniem Opery poruszane były kilka razy.

Najlepszy deinstalator to Revo Uninstal. Wybierasz wersję zaawansowaną usuwania i dalej cię sam prowadzi.

Potem możesz jeszcze raz zainstalować Operę na czystym profilu.

dzięki jeszcze raz za pomoc - wiem juz, gdzie jej na przyszlosc szukac :slight_smile: na ten moment zrobilem tak - zalozylem nowy profil na windzie i dziala. =D>