Opera a mozilla FF

Czy w operze jest cos takiego jak about:config w FF???

Pomoc/o Operze?

Że co?

Pomocy nie potrzebuje z OPERĄ tylko sie pytam

Co do zmiany configa operny to nistety nie ma czegoś takiego.Wszystkie opcje są dostępne z preferencji Opery.

To słaboooo :(((

Szkoda dzieki za odpowiedzi.

Opera 9.0 TP2 posiada config podobny do Firefoxa. Wywołuje się go komendą “opera:config”, z paska adresu.

Opera 9 jest obecnie w fazie testów, ale zapowiada się znakomicie!

No super dzieki za informacje

a mozne bezpieczna wersje jakas pobrac/?/

Bezpieczna jest Opera 8.54 Wersja finalna 9 jeszcze nie wyszla

A w 8.54 nie ma jeszcze tego opera:config?

Nie.

Nie ma i nie będzie w wersjach poniżej 9, ale jest TO, czyli ręczna edycja pliku opera6.ini. Robi się to przy zamkniętej Operze ! i najlepiej zrobić kopię przed “dłubaniem”.

Opera 9 Beta powinna niedługo się pojawić. Może w ten piątek ? :smiley: . Wersje 9 preview i weekly nie są przeznaczone dla zwykłych użytkowników. Można je potestować ale nie używać jako głównej przeglądarki.

ja używam tego i tego :mrgreen: (mam nadzieję iż to jakos nie komplikuje życia bez mojej wiedzy :wink: ) ?? jeśli ktoś gdzieś posiada jakieś info na ten temacix to proszę o odpowiedz :slight_smile: pozdrawiam :slight_smile:

Też tak miałem ale “wykończyła” mnie któraś weekly ( taki ze mnie betatester jak z koziej pupy trompka :lol: ) . Narazie dałem sobie spokój i czekam na wersję beta.

Nie powinno komplikować, chociaż 9TP2 jest “kapryśna”. I tak np. nie mogłem zlikwidować wpisów dotyczących pluginów ale tych z folderu 8-ki, czyli są podwójne. 9-ka wykrywa nie dość, że 8-kę czy inne Opery to również pluginy FF (BTW robi to też 8-ka, ale można to “wyprostować”). Niby to miało w czymś pomóc użytkownikom a mi się widzi, że chyba przeszkadza. W razie jakiegoś “ciężkiego przypadku” zapraszam TUTAJ :slight_smile: .

Od jakiegoś tygodnia są problemy z połączeniem na forum, coś tam “dłubią”, więc proszę wziąść to pod uwagę jakby co i się nie niecierpliwić : ) . Teraz wyskakuje albo 500 albo 502 error coś tam.