Opera ''Adres WWW zablokowany''

Witam. Dwa dni temu zainstalowalem pierwszy raz w zyciu Opere i mam problem, ktory nie wiem jak rozwiazac. Otoz od czasu do czasu, Opera blokuje mi odnosniki do stron, na ktore chce wejsc. Pojawia sie wtedy komunikac ‘‘Adres WWW zablokowany’’. Najczesciej zdarza mi sie to na interii, np kiedy jest tak zwane powiadomienie ding.

Cos tam pisze zeby odwolac blokade, trzeba prawym przyciskiem kliknac strone i wybrac blokowanie tresci a potem w szczegoly i edytowac liste blokowanych tresci, ale problem w tym ze nic tam nie pisze.

Dotad uzywalem Firefoksa i nic takiego sie nie dzialo. Jesli nie rozwiaze tego problemu, to bede musial zrezygnowac z Opery, bo bez sensu abym nie mogl wejsc na strone ktora chce. Ostanio Firefox mnie denerwuje i szukam alternatywy.

Jak blokujesz reklamki, urlfilter.ini czy może Opera AdBlock?

To ewidentnie wina filtra reklam.

Polecam: Klik

Zainstalowalem Opera Adblock. Kliknalem w menu - rzoszezenia - pobierz rozszezenia i tam znalazlem adblocka. Nie nawet co to jest ten urlfilter.ini. Przejrze ta stronke co podales. Mam nadzieje ze cos pomoze.

Dodane 08.08.2012 (Śr) 17:08

Dobra musze jednak zrezygnowac z Opery. Na jednej z tych stron pisze ze trzeba otworzyc notatnik i edytowac ten pilk. Nie mam pojecia jak. Ja jednak jestem z tych co jak cos zainstaluje to ma dzialac. Nie chce sie bawic w edycje jakis plikow. Sprobuje tego chroma a raczej jego klona SRWare Iron, bo zalezy mi na jakiejs prywatnosci.

Jeżeli

i:

Link! :slight_smile: