Opera,blad przy duzej ilosci okien

Dosyc czesto gdy mam otwarte pare okienek w operze i powiedzmy na ktorejs cos robie (najczesciej glosuje w ankiecie itp. ) to pierw opera sie zawiesza i za chwile wyskakuje błąd i opera sie zamyka. Nie wiem co z tym zrobic bo ponowna instalacja nic nie dala :frowning:

Jeszcze jeden problem to od pewnego czasu przyciski na panelu po lewej stronie mi nie reauguja, dokladnie to jak klikne np w Historia to podswietla sie na pomaranczowo i nic wiecej potem to podswietlenie jest tak dlugo az znowu nie klikne :frowning:

A i jeszcze jak ktos wie w jakim pliku sa hasla z Opery bo myslalem nad wyczyszczeniem wszystkiego co o operze ale mam za duzo hasel zeby to zrobic

wand.dat

dziekuje :slight_smile:

Cała reszta Twojego problemu może być związana z przepełnieniem ciasteczek w Operze, wejdź zatem w plik cookies.dat i usuń go całkowicie.

Oczywiście odtworzy Ci się automatycznie w momencie dalszego wojażowania po Operze! :slight_smile:

Range_Rover

  1. Usuń operę tak jak jest to opisane w sprawdzonych poradach + czyszczenie rejestru programem jv16 po odinstalowaniu opery.

  2. Wszystkie ciasteczka, hasła itp. możesz usunąć z poziomu przeglądarki przez:

narzędzia=> wyczyśc historię przeglądania=>zaawansowane=> i tu wybierasz co ma zostać usunięte.

OT-y Kosz.

Jeśli jakieś uwagi co do porady - piszmy konkretnie.

Dobrze by było, jakbyś podał przykładowe strony gdzie to się dzieje. Ankiety i inne takie to najprawdopodobniej javascript. Często błędy zawarte w skryptach powodują nieprawidłowe działanie przeglądarek.

Jak masz otwarte wiele kart, jakie jest zużycie pamięci i procesora ?. Jaki masz sprzęt, jaka wersja Opery i co jeszcze działa jak z niej korzystasz ( antyświr, ogniościanka, gg, klient p2p )?. Jakie masz łącze ?.

Jakiej skórki używasz ?. Spróbuj zmienić na Naturalną Windows lub wypróbuj inne->Narzędzia->Preferencje->Wygląd->Znajdź więcej skórek.

http://opera-info.xorg.pl/operaupgrade.html