Opera - Blokowanie reklam

Opera nie blokuje wyskakujących okienek mimo ze zaznaczyłęm w opcjach…

Gdy klikam na zablokuj zawartośc z “shiftem” to nic sie nie dzieje. Tylko okienko na górze małe się pojawia że trzeba nacisnać shift.

Firefox z rozszerzeniem no scripts znakomicie sobie radził z blokowaniem reklam…

Dlaczego nie ma jakiejś wtyczki do pogody dla Polski??

Wbudowany download manager jest b. dobry. Ale czemu zakładki nie moga znajdować sie koło paska adresu??

Po przesiadce z Firefoxa na opere miałem duże oczekiwania, niestety chyba zbyt duże…

Przeglądarka Mozilla Firefox jest lepsza od przeglądarki Opera.

Jaka wersja Opery ??

Oczywiście że jest:

http://widgets.opera.com/weather/

Fachowa i profesjonalna pomoc :?

9 oczywiście

Miałem Firefoxa, ale po forcmacie kompa cos mnei skusiło zeby operae zainstalowac

Opera żre 2 razy mniej pamięci niż Firefox… Ma wbudowany porządny download manager, wiec nie msuze instalwoac drugiego…

Za to fireofox + noscript + adblock to b. dobrze blokowały reklamy. Nawet OGame nie wyświetlał zadnej reklamy… Tyle ze firefox nie ma download managera dobrego…

A czy mógł byś podać jeszcze skąd wziąć ten enter zipcode ?? Tak konkretnie to dla Warszawy.Z góry wielkie dzięki.

Oto lokalizacja:

Warsaw, Poland

Tak wpisz i bedzie dobrze :):slight_smile:

Niestety ale nie działa,a z tego co znalazłem do tej pory to jakieś cyfry trzeba tam wpisać tylko nie moge znalezć jakie.

EEeee wrócełem do FF. Brat narzekał ze ogame reklamy ma i menedżer haseł nie taki…

Ale po premierze FF2 i Opery 9,5 zastanowie sie jescze raz.

Myliłęm sie co do tego ze FF zre wiecej pamięci…

Żre więcej, gdy mamy kilkanascie wtyczek włączonych, zwłąszcza ta od pogody i jak dużo paneli właczonych…