Opera-brak przycisku+problem z ładowaniem stron

Coś mnie podkusiło z instalacją nowej wersji…teraz czytam,że masę z nią problemów.Denerwuje mnie sprawa braku przycisku(screen). Jest tylko jeden skierowany w dół,zamykać muszę dany panel klikając w jego położenie(akurat mam z lewej str) a nie jak wcześniej kiedy mogłam go rozwinąć na całe okno i zamknąć przyciskiem.Nie można teraz rozwinąć np.okna z ulubionymi i z pocztą a na tym małym,dostępnym skrawku trudno coś odczytać. Może ja coś źle robię ale próbowałam juz różnych opcji i jakoś nie mogę sobie z tym poradzić.

opera99qy.th.jpg

P.S.Wrzucenie obrazka na serwer trwało długo,dopiero po kilku próbach się udało,to samo z wysłaniem postu,nie wiem czy w ogóle dojdzie do skutku. Posty się powieliły,usunięcie ich z Opery to horror-strona ładuje się ponad 5 minut! Weszłam na IE i tu bez problemu.

ale nie bardzo rozumiem, o co Ci do końca chodzi bo konkretne pytanie nie padło :o

Pytanie jak w tytule postu,dziś ciągle wywala aplikację podczas próby np.wklejenia linku.Jednak wrócę do poprzedniej wersji więc nie będę już się rozpisywać konkretniej.

P.S.Wróciłam do wersji Opery 8.54 i wszystko jest ok.Dołączam screeny z wyjaśnieniem o co mi chodziło,ciekawa jestem jak to wyglada u korzystajacych z wersji 9?Czy jest tak samo jak było u mnie?

wersja 9

opera99qy21cp.th.jpg

wersja 8.54

opera8547vn.th.jpg