Opera czy mozilla?

mam pytanko która przeglądarka jest lepsza?? mozilla czy opera??chodzi mi o funkcjonalność oraz szybkosć rzecz jasna :smiley: :stuck_out_tongue: :slight_smile:

dla mnie OPERA !!

Proponuję zainstalować obydwie i sprawdzić, która z nich bardziej Ci pasuje.

Ja zrobilem wlasnie tak. OPERA !!

nie chce bawić sie w 2 ja chce tu konkretów to/to ?? :!:

Patrząc jak działa Opera, nie wyobrażam sobie żeby Mozilla mogła być szybsza lub bardziej funkcjonalna. Dołączam się do chóru miłośników muzyki poważnej i polecam z całego serca Operę.

no jak twierdzicie ze opero to niech wam będzie ufam wam i spróbuj opery!! :smiley:

Chcesz konkretów… :? Masz oto konkret - OPERA :stuck_out_tongue:

Zależy kto jakie ma gusta…

Testowałem obie - Polecam OPERĘ :slight_smile:

Nie ma przeglądarki lepszej niż Mozilla: klient poczty, mnóstwo

przydatnych dodatków (adblock, switch proxy, download with itp.),

kompozytor stron, narzędzia programistyczne, bezawaryjność,

bezpieczeństwo,szybkość działania, wbudowany powiadamiacz o

nowej poczcie, zarządzanie zakładkami, Multizilla!,

No i nie ma przeglądarki szybszej i ładniejszej niż Mozilla Firefox!

Dokładnie wszystko zależy od własnych upodobań. Nie rób jak wszyscy bo możesz stracić co może właśnie ci się spodoba. Potestuj i zobacz. Ja mam Operę ale to ja. :smiley:

ta druga :lol:

Lepsza jest OPERA

Ja kożystam z Opery jest wg. mnie najlepsza skiny do niej są banalne do zainstalowanie wchodzisz na strone wybierasz i klikasz reszta sama sie zrobi. Opera ściągnie poczte ma wbudowany chat i naprawdę wiele innych przydatnych opcji.

Jest jeden mankament Program ściągający lepiej jest się zaopatrzyć w jakiś lepszy niż jest wbudowany w opere o ściąga doś szybko ale programy stworzone do tego celu robią to jeszcze szybciej.

Pozdrawiam OXIDE

Pytanko :arrow: Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale czy prędkość ściąganie nie zależy od łącza jakie mamy a nie od programu ?? :?

Niektóre programy przyspieszają ściąganie plików. Ale w największym stopniu jest to uwarunkowane szybkością naszego łącza. :smiley:

wSz :arrow:

W Operze nie zauważyłęm różnic w ściąganiu różnymi programami, np. we wbudowanym w Operę menedżer pobierania plików uzyskiwał podobne transfery niż np. we FlashGecie.

Raczej nie poprawimy Ciebie. 8)

Ja też nie zauważyłem, dlatego pytałem. Dzięki za odpowiedzi :lol:

ja uważam ze Opera! !!

Ja polecam opere , jak dla mnie jest lepsza.