Opera i otwieranie wszystkich linkow w aktywnej karcie?

(Mlody993) #1

Witam,

nigdzie na googlach nie ma takiej istrukcji, jest tylko odwrotna (opera>firefox). Znalazłem tylko jeden poradnik Firefox > Opera, ale opisuje on tylko przenoszenie zakładek, co już zrobiłem.

Z firefoxa do Opery przeniosłem już zakładki, ale niech ktoś mi powie jak przenieść HASŁA z Firefoxa na Opere, bo mam ich troche zapisanych i nie chce mi sie przepisywać . :confused:

bardzo proszę o szybką pomoc :confused:

Aha jeszcze jedno zapomniałem... gdzie ustawić, żeby każde linki nawet otwierane funkcja TARGET wyświetlaly sie w tej samej karcie w tym samym oknie? A nie w nowych ??

(Persifall) #2

Nie da się przenieść haseł.

(Kaka') #3

emajer5 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

(Mlody993) #4

No szkoda... a w takim razie jak zrobić, żeby wszystko działo się w jednej karcie?